Maja Hyży
Fot. Instagram@majahyzy
Z ŻYCIA GWIAZD

Maja Hyży spodziewa się dziecka! Wokalistka lada chwila zostanie mamą

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 21 kwietnia 2020 14:41
Maja Hyży
Fot. Instagram@majahyzy

Maja Hyży jest w ciąży! Wokalistka niebawem po raz kolejny zostanie mamą. Ma dwóch bliźniaków z  poprzedniego małżeństwa i nigdy nie ukrywała, że dzieci są jej oczkiem głowie. Dziś jest szczęśliwie zakochana i niebawem po raz kolejny zostanie mamą. Poznajcie szczegóły.

Maja Hyży w ciąży. Chłopiec czy dziewczynka?

Maja Hyży jest już mamą ośmioletnich synów, którzy są owocami jej poprzedniego związku. Para kilka lat temu rozstała się, a dziś oboje są w szczęśliwych związkach. Maja odnalazła miłość u boku tajemniczego mężczyzny. Na temat partnera Mai Hyży niewiele wiadomo. Konrad, bo tak ma na imię jej ukochany, niedawno zadebiutował na Instagramie wokalistki. Teraz w rozmowie z dwutygodnikiem Gala Maja Hyży ujawniła, że spodziewa się dziecka! Gwiazda wyznała, że choć jest mamą bliźniaków, wciąż czuła poczuła potrzebę powiększenia rodziny. Z tą myślą nosiła się już od dłuższego czasu: „Od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka”, powiedziała Maja Hyży. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

Zdradziła także szczegółów na temat nowego partnera. Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie? „Z Konradem, moim partnerem to było zakochanie od pierwszego wejrzenia. Już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że trafił swój na swojego. A ciąża jest tylko i aż przypieczętowaniem naszej miłości oraz wisienką na kilkupiętrowym torcie. Dlaczego? Bo każde z nas jest już po przejściach, z bagażem doświadczeń, a dla siebie staliśmy się karmą za wcześniejsze upadki”, wyznała w rozmowie z Galą.

Na Instagramie gwiazdy nie brakuje zdjęć z partnerem. Maja Hyży stara się jednak nie pokazywać jego twarzy, dzięki czemu mężczyzna może zachować prywatność i wieść normalne życie. Nie ma jednak wątpliwości, że darzą się ogromnym uczuciem. W rozmowie z Plejadą Maja Hyży dopowiedziała, jak czuje się w błogosławionym stanie: „Czuję się przecudownie, powiedziałabym. W ogóle nie odczuwam, że mam jakieś dolegliwości ciążowe tak, jak niektóre mamuśki mają. Będę bardzo miło tę ciążę wspominać. W pierwszej ciąży stresowałam się znacznie bardziej. Wtedy nie byłam doświadczoną mamą, więc nie wiedziałam, czego się spodziewać, a tutaj jednak już wiem. Poza tym moje dzieci nie pozwalają, żebym odleciała jakimiś złymi myślami, bo dużo obowiązków w dalszym ciągu spoczywa na mnie. Życie toczy się dalej, brzuszek rośnie, dzidzia kopie, daje o sobie znać, ale nie zwalniam tempa”, zdradziła. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

W obecnej sytuacji, gdy cały kraj wciąż zmaga się z pandemią koronawirusa, warunki porodu dla młodych mam są nieco inne. Miała okazję przekonać się o tym niedawno Martyna Gliwińska, ale dość optymistycznie przedstawiła swoje doświadczenia z tego czasu. Jak w tej sytuacji odnajduje się Maja Hyży? Bardzo podobnie! „Mam nadzieję, że do czasu porodu koronawirus już przejdzie, ale póki co nie zamartwiam się tym. Mam jeszcze kilka miesięcy”, wyjawiła w rozmowie z Plejadą.  Maja Hyży nie zdradziła jednak, czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Pozostaje nam więc pogratulować i życzyć dużo zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

TAGI #Maja Hyży

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.