Maja Hyży przed studiem Dzień Dobry TVN, 10.08.2021, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News
Z życia gwiazd

Maja Hyży spodziewa się czwartego dziecka. Tak synowie wokalistki dbają o ciężarną mamę!

Wiktor i Alexander to prawdziwi dżentelmeni!

Marta Nawacka 4 stycznia 2022 07:53
Maja Hyży przed studiem Dzień Dobry TVN, 10.08.2021, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News

Wokalistka znana widzom głównie z programu X-Factor ogłosiła niedawno, że spodziewa się czwartego dziecka. Maja Hyży ma dwóch dziesięcioletnich synów z poprzedniego związku i półtoraroczną córeczkę, której ojcem jest jej obecny partner, Konrad Kozak. Teraz artystka ponownie jest w ciąży, a za kilka miesięcy powita na świecie swoją czwartą pociechę. Jak w tym szczególnym czasie dbają o mamę starsi synowie?

Maja Hyży – życie prywatne

Wokalistka zasłynęła udziałem w programie X-Factor, w którym udział wzięła wraz z ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyżym. W show zajęła 4. miejsce, a niedługo po nim drogi Mai Hyży i jej męża się rozeszły. Para doczekała się dwóch synów: bliźniąt Wiktora i Alexandra. Byli małżonkowie ponownie ułożyli sobie życie, a piosenkarka znalazła miłość w objęciach nowego ukochanego, Konrada Kozaka. Zakochani doczekali się pierwszego wspólnego dziecka, córeczki Antosi, która ma już półtora roku.

Czytaj też: Maja Hyży jest w ciąży! Wraz z partnerem spodziewają się drugiego wspólnego dziecka

Maja Hyży jest w ciąży

Teraz okazuje się, że i ona zostanie wkrótce starszą siostrą... Podczas przygotowań do Sylwestra Marzeń w TVP2 Maja Hyży przyznała, że spodziewa się czwartego dziecka. Tym samym potwierdziła spekulacje, jakie pojawiały się od jakiegoś czasu. „Tak, to prawda. Maja jest w ciąży. To już czwarty miesiąc”, donosiła osoba z otoczenia wokalistki. W rozmowie z Jastrząb Post była uczestniczka X-Factor zdradziła nawet, czy domyśla się, jakiej płci będzie maluszek, który wkrótce przyjdzie na świat. „Ja myślę, że to będzie chłopak. Natomiast Konrad twierdzi odwrotnie”, mówiła Maja Hyży. Dodała także, że informację o ciąży potwierdziła zupełnie spontanicznie. „To nie było planowane, wyszło to na totalnym spontanie. Ale myślę, że dobrze wyszło. Jest wesoły dzień, nowy rok przed nami, nowe rzeczy i nowe baby!”, opowiadała serwisowi Jastrząb Post.

Starsi synowie Mai Hyży, dziesięcioletnie bliźniaki Alexander i Wiktor, bardzo cieszą się, że niedługo powitają na świecie kolejne rodzeństwo. Chłopcy dbają o swoją mamę i, jak relacjonowała wokalistka na swoim InstaStory, na wspólnych zakupach nie pozwolili jej nieść ani jednej torby! „Poszliśmy do sklepu. Moi dżentelmeni zabronili mi nosić. Ja prosiłam, żeby dali mi chociaż jedną torbę, ale nie. Twardo idą i niosą. Moi kochani pomocnicy”, mówiła dumna Maja Hyży. Tylko pozazdrościć takich pomocników!  

Zobacz także: Maja Hyży zachwyca w ciąży na scenie „Sylwestra Marzeń” w Zakopanem

Screen Maja Hyży Instagram, 3.01.2022, 21:30
Fot. Maja Hyży Instagram/@majahyzy

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.