Maja Hyży, WARSZAWA, 10.08.2021 rok
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Maja Hyży potwierdza ciążę i wyznaje: „Czuję się zdecydowanie gorzej”

„Nie będę ukrywać i kłamać, że jest przecudownie”

Damian Brillowski 8 stycznia 2022 07:55
Maja Hyży, WARSZAWA, 10.08.2021 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Maja Hyży postanowiła oficjalnie potwierdzić, że spodziewa się czwartego dziecka. Przy okazji zdradziła, że wcześniej doszło do poronienia. „Byliśmy na nie gotowi już kilka miesięcy temu, lecz nie dane nam było usłyszeć bicia jego serca”, szczerze wyznała. Z kolei w jednym z wywiadów ujawniła, jak obecnie się czuje. Niestety nie sprzyja jej dobry nastrój. „Moje samopoczucie jest bardzo kiepskie”, stwierdziła. 

Maja Hyży oficjalnie potwierdza ciążę

Maja Hyży ma ostatnio dobrą passę. Tydzień temu widzowie mogli zobaczyć wokalistkę na scenie w Zakopanem, gdzie śpiewała podczas „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. To właśnie podczas tej imprezy nieoczekiwanie wyszło na jaw, że kobieta spodziewa się czwartego dziecka. Jednak celebrytka do tej pory konsekwentnie milczała na temat ponownego macierzyństwa. Aż do teraz. Właśnie opublikowała na swoim profilu na Instagramie wyjątkowo piękną sesję. Pod zdjęciami napisała, że wraz z partnerem Konradem Kozakiem nie mogą doczekać się aż przyjdzie na świat ich kolejne maleństwo. Rodzice mają nadzieję, że mimo wcześniejszych poronień tym razem zakończenie będzie szczęśliwe. 

„Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie gdzieś na horyzoncie. Po deszczu zawsze wychodzi słońce, a ze słońcem Anioły zesłały Nam małe maleństwo. Byliśmy gotowi już na nie kilka miesięcy temu, lecz nie dane nam było usłyszeć bicia serduszka. Dziś los się do Nas uśmiechnął i możemy głośno wykrzyczeć światu, że spodziewamy się Naszego małego Aniołka”, napisała dumna gwiazda. 

Maja Hyży jest już mamą trójki dzieci. Z byłym mężem Grzegorzem Hyżym doczekała się bliźniaków Wiktora i Alexandra. Z kolei z obecnym partnerem 10 lipca 2020 roku zostali rodzicami córki Antoniny. 

Czytaj także: Maja Hyży zachwyca w ciąży na scenie „Sylwestra Marzeń” w Zakopanem

Maja Hyży czuje się gorzej w czwartej ciąży 

Ostatnio Maja Hyży udzieliła wywiadu serwisowi cozatydzien.tvn.pl, w którym zdradziła, że w chwili obecnej nie czuje się dobrze. „Czuję się zdecydowanie gorzej. Nie będę ukrywać i kłamać, że jest przecudownie, aczkolwiek cieszę się bardzo z ciąży, choć moje samopoczucie jest bardzo kiepskie. Może na moich koncertach tego nie widać, ale jestem zadaniowcem i jak mam coś do zrobienia to staram się zapomnieć o wszystkich niedogodnościach. Mam typowe objawy ciążowe”, ujawniła.

W dalszej części wywiadu zapytana, o to czy radzi sobie z ciążowymi dolegliwościami, odpowiedziała, że niekoniecznie. „Mam wrażenie, że sobie nie radzę. Czekam aż w końcu minie ten pierwszy trymestr, bo jestem już na końcówce, został mi tylko tydzień, boję się, że to nie minie”, przyznała.

Okazuje się, że wokalistka ma sprawdzony sposób na poprawę nastroju. „Moją jedyną metodą na to, żeby było mi lepiej, jest żucie miętowej gumy. Wiem, że to jest dziwna metoda i zachcianka, której wcześniej nigdy nie stosowałam, ale rzeczywiście guma do żucia ratuje mi bardzo często życie i polepsza moje samopoczucie”, oznajmiła.

Życzymy młodej mamie wszystkiego dobrego. 

Czytaj także: Maja Hyży poruszająco o utracie ciąży: „wolałam nie rozmawiać z bliskimi o tym”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.