Magdalena Lamparska, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Magdalena Lamparska wzięła ślub! Aktorka pokazała zdjęcia z uroczystości

To była spektakularna uroczystość w Rzymie!

Konrad Szczęsny 12 czerwca 2019 13:19
Magdalena Lamparska, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Magdalena Lamparska wzięła cichy ślub w Watykanie! O tej uroczystości wiedzieli jedynie najbliżsi aktorki. Dopiero teraz opublikowała ona na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z sesji, autorstwa Patryka Brulińskiego. Suknia panny młodej była prosta i skromna, ale podkreślała atuty jej sylwetki.

Magdalena Lamparska wzięła ślub. Zdjęcia z uroczystości

Magdalena Lamparska i jej długoletni partner, Bartek Osumek, zdecydowali się powiedzieć sobie sakramentalne „tak” w samym Watykanie! W tym szczególnym dniu towarzyszyła im rodzina oraz przyjaciele. Nie wiadomo, kiedy dokładnie odbyła się uroczystość, ale zdjęcia, które w sieci zamieściła aktorka, robią duże wrażenie.

Gwiazda ubrana była w prostą białą suknię z prześwitującymi rękawami, zaś pan młody w granatowy garnitur. Państwo młodzi pozują na fotografiach na tle Rzymu, czule się obejmując i całując. Za makijaż gwiazdy odpowiedzialna była ulubienica gwiazd, Anna Ampulska.

Magdalena Lamparska zdjęcia opatrzyła fragmentem z Pierwszego Listu świętego Pawła Apostoła do Koryntian, który często jest wybierany przez nowożeńców jako jedno z czytań w trakcie ślubnej mszy.

Kim jest Bartek Osumek, mąż Magdaleny Lamparskiej?

To prezenter i podróżnik. 14 lat temu po raz pierwszy stanął na scenie, zaś 8 lat temu wystąpił w telewizji. Jak sam podkreśla, jego przygoda z konferansjerką była dziełem przypadku, dzięki temu, że ktoś... po prostu podał mu mikrofon. Obecnie jego wiedza jest rozległa, świetnie sprawdza się w roli prowadzącego. Co ciekawe, swego czasu zgłosił się nawet do konkursu organizowanego przez Dzień Dobry TVN, w którym szukano najlepszego kandydata do prezentowania... prognozy pogody! 

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek wychowują razem synka Tymoteusza, który przyszedł na świat dwa lata temu  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czytanie z Pierwszego Listu świętego Pawła Apostoła do Koryntian Bracia: starajcie się o większe dary: a ja wam wskażę drogę jeszcze doskonalszą. Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką możliwą wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje. Oto słowo Boże. @bartekosumek #najwspanialszymążnaświecie 📷 @patrykbrulinskifotografia

Post udostępniony przez Magdalena Lamparska (@magdalamparska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podróżowanie! Dobrze jest mieć wspólne pasje! Pamiętam pierwszy wyjazd na jurę, później Tatry, dalej Słowacja, Włochy, Hiszpania, USA...Trochę miejsc już wspólnie dotknęliśmy. ⠀ W szczególności pamiętam jedną z pierwszych zimowych wypraw w góry. 1 stycznia, Tatry. Zamiast odpocząć po sylwestrowej nocy, my idziemy na Zawrat. Siła dwóch temperamentów właśnie wtedy miała okazję się spotkać! I wiecie co? Nie żałuję tej decyzji, a nawet polecam takie sposoby na poznanie siebie wzajemnie😉 _____________________⠀ #travel #podroze #wakacje #polishtravelblogs #natgeopl #podróżemałeiduże #podróż #zturystyka #prostozpodrozy #podroz #igerspoland #ig_poland #podróżujęniewymyślam #polskatravel #przygodażycia #podróżujemy #adventure

Post udostępniony przez PRZEWODNIK🌎TURYSTYCZNY (@bartekosumek)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.