Magda Boczarska dla Vivy!
Fot. Adam Pluciński/Move
O NICH JEST GŁOŚNO

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wkrótce zostaną rodzicami. Znamy płeć dziecka!

Olga Figaszewska 18 września 2017 19:00
Magda Boczarska dla Vivy!
Fot. Adam Pluciński/Move

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wkrótce zostaną rodzicami! Wraz z pojawieniem się maleństwa na świecie, para rozpocznie zupełnie nowy etap w swoim życiu. Kiedy aktorka urodzi swoje pierwsze dziecko? Znamy płeć! 

 

Polecamy też: Magdalena Boczarska potwierdziła, że spodziewa się dziecka i zaprezentowała na salonach ciążowe krągłości!

 

Zobacz też: Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk spodziewają się dziecka. Teraz czas na kolejny krok!

 

Ciąża Magdalena Boczarskiej


Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk już za trzy miesiące powitają na świecie swojego synka! Podobno ich znajomi twierdzą, że zawsze marzyli o powiększeniu rodziny. Jak donoszą informatorzy magazynu „Flesz”: „Magda czuje się świetnie, a Mateusz jest podekscytowany i wszystkim opowiada o dziecku”. Aktorka mimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa. Na chwilę obecną nie myśli o urlopie macierzyńskim. Cały czas możemy oglądać ją w kilku spektaklach na deskach Teatru IMKA. Do końca września pojawiać się będzie na planie zdjęciowym serialu „Druga Szansa”.

 

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk
Fot. Instagram @magdalena_boczarska

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

 

Jak na razie wszystko układa się po myśli Mateusza Banasiuka i Magdaleny Boczarskiej. Czy przyszli rodzice w końcu pomyślą o sformalizowaniu związku?

Polecamy też: Zaskakujące wyznanie Magdaleny Boczarskiej o seksie! Takich słów nikt się nie spodziewał

 

Ślub Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka

Chociaż w mediach pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku, para zaprzecza wszelakim doniesieniom. Jak niedawno donosił „Fakt”, Magdalena Boczarska chce, żeby ich dziecko wychowywało się w normalnej, pełnej rodzinie, dlatego bardzo zależy jej na ślubie. W tej kwestii przyszły tata podobno podjął już decyzję:

 

„On wszystko przemyślał i obiecał, że po narodzinach dziecka się wyciszy. Mówi kumplom, że skoro Magda chce ślubu to musi teraz zachować się jak facet i stworzyć swojemu dziecku porządny dom. Planują uroczystość w przyszłym roku, bo Magda nie chce brać teraz ślubu z brzuszkiem”.

 

Przyszłym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego!

 

Magdalena Boczarska
Fot. East News

Magdalena Boczarska na 22. Festiwalu Gwiazd w Miedzyzdrojach.

Zobacz także: Ten rok to w polskim show-biznesie prawdziwy baby boom. Które gwiazdy spodziewają się dziecka?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?