Z ŻYCIA GWIAZD

Jakie są relacje Angeliny Jolie z dziećmi? Te zdjęcia mówią o nich wszystko

Idealna matka czy despotka?

Weronika Kostyra 21 lutego 2018 10:00

Angelina Jolie definitywnie otrząsnęła się już po trudnych wydarzeniach minionych miesięcy. Po rozwodzie z Bradem Pittem przez długi czas unikała mediów. Przygnębiał ją nie tylko trudny rozwód, ale także problemy zdrowotne. Jakiś czas temu wykryto u niej raka, którego udało jej się pokonać, cierpi także na porażenie Bella – paraliż mięśni twarzy oraz przyznała się do prewencyjnej mastektomii, czyli usunięcia piersi, a także jajników i jajowodów, ponieważ wykryto u niej wysokie prawdopodobieństwo raka tych narządów.

Angelina Jolie jest kochającą matką

Uświadomiła sobie jednak, że rozwód rodziców jest najtrudnieszy dla sześciorga dzieci, które wychowywała razem z aktorem. To z ich powodu znalazła w sobie siłę i stara się wynagrodzić im brak ojca. Maddox, Zahara, Shiloh, Pax, Knox i Viviene zostają pod opieką mamy. Piękna aktorka radzi sobie z tym wyśmienicie. Często zabiera dorastające dzieci ze sobą w podróże, a także na wielkie filmowe gale. Zawsze uśmiechnięta i bardzo szczupła zaczyna wyglądać jak siostra swoich córek. Podczas niedawnego pobytu w Paryżu cała siódemka wybrała się razem do Luwru.

Ona sama zawsze przekonuje, że „dzieci są jej najlepszymi przyjaciółmi”, a w czasie rozwodu były dla niej dużym wsparciem i dawały jej siłę. Mimo że pojawiał się głosy, że nie radzi sobie z wychowaniem całej gromadki, krytyka otoczenia jej nie obchodzi. Liczy się jedynie ze zdaniem szóstki swoich dzieci. Aktorka wie jak ważna jest przyjaźń matki i dzieci. Wciąż bardzo tęskni za swoją mamą, Marcheline Bertrand, która umarła na raka 10 lat temu.

Angelina Jolie od zawsze marzyła o licznej rodzinie. Pierwsze dziecko, Maddoxa adoptowała w Kambodży jeszcze, kiedy była żoną Billy’ego Boba Thorntona. Po rozstaniu z nim wywalczyła wyłączne prawo do opieki nad synem. Kiedy adoptowała Zaharę w Etiopii była już związana z Bradem i mimo że sama podpisywała dokumenty, decyzję podjęli razem. Dopiero w 2006 roku Brad Pitt został adopcyjnym ojcem pierwszej dwójki. Od tamtej pory wszystkie dzieci noszą podwójne nazwisko Jolie-Pitt.

Zobacz, jak teraz wygląda całą szóstka! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.