Z ŻYCIA GWIAZD

Jakie są relacje Angeliny Jolie z dziećmi? Te zdjęcia mówią o nich wszystko

Idealna matka czy despotka?

Weronika Kostyra 21 lutego 2018 10:00

Angelina Jolie definitywnie otrząsnęła się już po trudnych wydarzeniach minionych miesięcy. Po rozwodzie z Bradem Pittem przez długi czas unikała mediów. Przygnębiał ją nie tylko trudny rozwód, ale także problemy zdrowotne. Jakiś czas temu wykryto u niej raka, którego udało jej się pokonać, cierpi także na porażenie Bella – paraliż mięśni twarzy oraz przyznała się do prewencyjnej mastektomii, czyli usunięcia piersi, a także jajników i jajowodów, ponieważ wykryto u niej wysokie prawdopodobieństwo raka tych narządów.

Angelina Jolie jest kochającą matką

Uświadomiła sobie jednak, że rozwód rodziców jest najtrudnieszy dla sześciorga dzieci, które wychowywała razem z aktorem. To z ich powodu znalazła w sobie siłę i stara się wynagrodzić im brak ojca. Maddox, Zahara, Shiloh, Pax, Knox i Viviene zostają pod opieką mamy. Piękna aktorka radzi sobie z tym wyśmienicie. Często zabiera dorastające dzieci ze sobą w podróże, a także na wielkie filmowe gale. Zawsze uśmiechnięta i bardzo szczupła zaczyna wyglądać jak siostra swoich córek. Podczas niedawnego pobytu w Paryżu cała siódemka wybrała się razem do Luwru.

Ona sama zawsze przekonuje, że „dzieci są jej najlepszymi przyjaciółmi”, a w czasie rozwodu były dla niej dużym wsparciem i dawały jej siłę. Mimo że pojawiał się głosy, że nie radzi sobie z wychowaniem całej gromadki, krytyka otoczenia jej nie obchodzi. Liczy się jedynie ze zdaniem szóstki swoich dzieci. Aktorka wie jak ważna jest przyjaźń matki i dzieci. Wciąż bardzo tęskni za swoją mamą, Marcheline Bertrand, która umarła na raka 10 lat temu.

Angelina Jolie od zawsze marzyła o licznej rodzinie. Pierwsze dziecko, Maddoxa adoptowała w Kambodży jeszcze, kiedy była żoną Billy’ego Boba Thorntona. Po rozstaniu z nim wywalczyła wyłączne prawo do opieki nad synem. Kiedy adoptowała Zaharę w Etiopii była już związana z Bradem i mimo że sama podpisywała dokumenty, decyzję podjęli razem. Dopiero w 2006 roku Brad Pitt został adopcyjnym ojcem pierwszej dwójki. Od tamtej pory wszystkie dzieci noszą podwójne nazwisko Jolie-Pitt.

Zobacz, jak teraz wygląda całą szóstka! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.