Fot. Jola Lipka / Forum
Z ŻYCIA GWIAZD

Ma za sobą dwa rozwody, Olga Bończyk wybrała życie w pojedynkę. Opowiedziała o samotności 

"Chciałabym się do kogoś przytulić, pójść na spacer za rękę"

Dorota Falkowska 7 kwietnia 2024 13:02
Fot. Jola Lipka / Forum

W tym roku obchodziła 57. urodziny. Olga Bończyk, aktorka teatralna, filmowa i wokalistka dwa razy stawała na ślubnym kobiercu. Jej pierwsze małżeństwo z Jackiem Bończykiem zakończyło się po siedmiu latach, kolejne z dziennikarzem sportowym Tomaszem Gorazdowskim po dwóch. Dziś wiedzie życie w pojedynkę, siłą i źródłem szczęścia są jej pasje, ale chwilami odczuwa tęsknotę za bliskością.

Olga Bończyk: małżeństwa, życie w pojedynkę

„W przypadku pierwszego i drugiego męża musiałam uznać swoją porażkę. Potem gdy znów próbowałam ułożyć sobie życie, za każdym razem wydawało mi się, że znalazłam mężczyznę, z którym się zestarzeję. Jednak życie znów weryfikowało moje nadzieje. Miłość kończyła się, ale zamieniała w dobrą znajomość”, mówiła przed kilku laty aktorka w rozmowie z Twoim Imprerium.

Z kolei w rozmowie dla VIVY! przyznała, że nie rozpamiętuje ani nie rozdrapuje ran. Stara się pielęgnować wspomnienia i nie szukać winnych. "Żaden z moich mężczyzn nie chciał dla mnie źle. Każdy starał się dawać mi jak najwięcej. A że się nie udało? Trudno. Nawet najpiękniejszy kryształowy wazon może się stłuc i nie da się go już posklejać" - mówiła aktorka przed laty.

Olga Bończyk lubi podkreślać, że spędzanie czasu wyłącznie w swoim towarzystwie, to nic złego. Po drugim rozwodzie wyznała, że "uczy się smakowania bycia samą". Aktorka jest kobietą wielu pasji, swoją energię wkłada w to, co kocha najbardziej, a wśród tych rzeczy wymienia muzykę, co potwierdza jej najnowszy projekt - płyta zatytułowana "Wracam", której premiera już wkrótce. 

"Nie nudzę się ze sobą. Mam tyle pomysłów na siebie, tyle projektów do zrealizowania, że nie mam w tej chwili głowy i czasu na spotkania czy randki. Wiem, brzmi to bardzo egoistycznie, ale z drugiej strony, dlaczego mam ulegać schematowi, któremu podlega większość ludzi? Wiem, jak chcę żyć. Wiem, co jest dla mnie dobre i czuję się ze sobą bardzo dobrze", wyznała w rozmowie z Faktem. 

Czytaj też: Spędza z córkami każdą wolną chwilę, bywa surowym rodzicem. Robert Lewandowski zdradził, czy jego rodzina się powiększy 

Ma za sobą dwa rozwody, Olga Bończyk wybrała życie w pojedynkę. Opowiedziała o samotności 
Fot. Niemiec / AKPA

Olga Bończyk o samotności 

Artystka nie zamyka się jednak na miłość. Wyznała, że przeżywa momenty, w których czuje potrzebę dzielenia swojego życia z kimś ważnym obok niej. 

"Chciałabym się do kogoś przytulić, pójść na spacer za rękę, obejrzeć film, rozmawiać od świtu do nocy, wyjechać na wakacje" - wyznała w rozmowie z ''Na żywo". 

Zobacz również: Ma za sobą dwa rozwody, mimo to jego wyznanie zaskakuje. Cezary Pazura otwarcie mówi, co sądzi o kościele

Ma za sobą dwa rozwody, Olga Bończyk wybrała życie w pojedynkę. Opowiedziała o samotności 
Fot. Gałązka/ AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.