Łukasz Nowicki, VIVA! 2011
Fot. Krzysztof Opaliński
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Łukasza Nowickiego ma już pięć lat. Tak wygląda Józefina...  „Podobna do taty”!

Dziennikarz wrócił właśnie z rodzinnego wyjazdu

Rafał Kowalski 26 września 2023 12:59
Łukasz Nowicki, VIVA! 2011
Fot. Krzysztof Opaliński

O tym, jak wiele zmienia się w życiu, gdy na świecie pojawia się drugie dziecko, pięć lat temu przekonał się Łukasz Nowicki. Prezenter i jego żona Olga Paszkowska doczekali się w 2018 roku narodzin córki. Dziś Józefina to dziewczynka o własnych zainteresowaniach, pięknym uśmiechu i coraz częściej własnym zdaniu. Znany tata pokazał nowe zdjęcie dziecka.

Córka Łukasza Nowickiego – fotografia z wakacji

Ostatnie dni prezenter spędził w polskich górach. W ich uroczy zakątek wybrał się z ukochaną córką. Choć nie zawsze świeciło dla nich słońce i tak łapali piękne wspomnienia. „Wracamy do Warszawy... To był ujmujący weekend z córeczką... Trochę smutno, że to już koniec… Przez fatalną pogodę nie udało się wejść na Lubomira w Beskidzie Makowskim. Ale były konie, Kraków i nocleg w przytulnym schronisku Kudłacze”, napisał Łukasz Nowicki pod zdjęciem, na którym 5-letnia Józefina śpi w aucie.

CZYTAJ TEŻChłopi polskim kandydatem do Oscarów! „To historia, która będzie zrozumiana na całym świecie...”. Co o produkcji piszą zagraniczne media?

To pierwszy raz, kiedy dziennikarz pokazał w sieci niezasłoniętą twarz pociechy. Internauci nie przestawali się zachwycać tym, jak pięknie wyszło opublikowane zdjęcie i jego opis. „Cudownie. Córcia podobna do taty”; „Łukasz, pięknie wyglądacie. Kochane, wymęczone dziecko. Cudnie, że żyjesz i cieszysz się życiem”; „I dla takich chwil warto żyć. Czas rodzinnie spędzony bezcenny”, czytamy.

Zdjęcie Józefiny Nowickiej – archiwalne ujęcia

Przypomnijmy, że wcześniej prezenterowi także zdarzało się opowiadać w sieci o chwilach spędzanych z ukochanym, młodszym dzieckiem. Rok temu ulubieniec widzów cieszył się np. rodzinnym wyjazdem do Włoch. „Spacery z Józefiną po Casale Marittimo niełatwe, bo dużo pod górę, ciepło i w japonkach. Pomimo trudności - uwielbiam", czytaliśmy na Instagramie.

Tata na medal! 

OBEJRZYJ WIDEO: Tak wyglądała gala zamknięcia 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych od kulis!

Olga Paszkowska, Łukasz Nowicki, 2023

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.