Klara Lewandowska w maju skończy rok!

Olga Figaszewska 4 marca 2018 16:00

Robert Lewandowski zwierzył się w jednym z wywiadów, że „jeden z najszczęśliwszych momentów w jego życiu wydarzył się niedawno”, co jest oczywistą aluzją do narodzin Klary Lewandowskiej. Wraz z żoną starają się poświęcać maleństwu każdą wolną chwilę. Z kolei córeczka jest jego najwierniejszą fanką. Ostatnie zdjęcie Roberta z małą Klarą stało się hitem sieci! Piłkarz z niezwykłą czułością wypowiada się o swojej małej córeczce. Sprawdź, co zdradził na jej temat!

Robert Lewandowski o Klarze

Robert Lewandowski został ojcem 4 maja 2017 roku. I nie da się ukryć, że wraz z Anną Lewandowską cieszą się z bycia rodzicami. W mediach społecznościowych prezentują fanom na Instagramie, jak spędzają czas ze swoją córką, Klarą.

„Wiadomo, o swoim dziecku trzeba się wypowiadać i powinno się w samych superlatywach. Klara jest uśmiechniętym dzieckiem i sprawia to wielką radość, frajdę, spędzanie z nią czasu”, powiedział w rozmowie z TVP Sport. I nie ukrywa, że narodziny córki były najszczęśliwszym momentem w jego życiu.

Chociaż pierwsze tygodnie w nowej roli nie należały do najłatwiejszych, Robert Lewandowski świetnie się w niej sprawdza. Dopiero po narodzinach córki zrozumiał, o czym inni ojcowie mówili do niego przez cały czas. „Dopóki nie ma się dziecka to się tego nie pojmie. Wspaniałe i niezwykłe uczucie. Ten czas strasznie szybko mija, taka mała istotka cały czas rośnie i zmienia się. To cudowne”, powiedział Robert Lewandowski w programie Co Za Tydzień.

Jakim ojcem jest Robert Lewandowski?

Wraz z przyjściem na świat Klary, życie sportowca zmieniło się diametralnie. Bardziej otworzył się na świat. Wielu zastanawia się, jak kapitan polskiej reprezentacji radzi sobie w roli ojca. Nawet jeśli bywa ciężko wszystkie trudności wynagradza mu uśmiech córeczki. „Pierwsze tygodnie były bardzo trudne, bo właściwie nie wiedziałem, co mam robić. Czytałem przeróżne poradniki, ale prawdziwe życie wygląda inaczej niż to opisane w książkach”, szczerze wyznał Lewandowski w rozmowach z dziennikarzami BleacherReport.

Z czasem udało mu się nabrać wprawy. „Mniej więcej po pięciu tygodniach nauczyliśmy się życia z naszą córką. Okazało się, że to wcale nie jest takie trudne, nie mieliśmy żadnych problemów, mała naprawdę rzadko płacze”, dodaje.

Na każdym kroku stara się wspierać żonę w codziennych obowiązkach, nie ma mowy o unikaniu odpowiedzialności. Zresztą sprawia mu to przyjemność.

„Nie chcę być ojcem, który nie potrafi czegoś zrobić. To by mnie krępowało i czułbym się dziwnie z tym, że nie potrafię jakiejś czynności dotyczącej mojego dziecka zrobić. Nie mam problemu z żadną czynnością, którą muszę, a w zasadzie którą chcę zrobić. (…) Wiadomo, że Klara jest częściej z Anią. Ale robię wszystko, nie mam z tym problemu – na szczęście!”, dodał w rozmowie z TVP Sport. Na szczęście w kryzysowych sytuacjach zawsze mógł liczyć na wsparcie najbliższych.

Ostatnie zdjęcie sportowca, które zamieścił w mediach społecznościowych urzekło internautów. „Nic nie daje mi więcej przyjemności, jak chwile spędzone z nią. Perfekcyjne popołudnie”, napisał Robert na swoim Instagramie. Do zdjęcia pozuje oczywiście z małą Klarą.

W naszej galerii znajdziecie urocze zdjęcia Roberta z córeczką. Klara za trzy miesiące skończy roczek! Uważasz, że pójdzie w ślady rodziców?

1/9
Robert Lewandowski z córką
Copyright @Instagram @_rl9
1/9

2/9
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, sylwester
Copyright @Instagram
2/9

3/9
Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@Robert Lewandowski
3/9

4/9
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, sylwester
Copyright @Instagram
4/9

5/9
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
5/9

6/9
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Facebook
Copyright @
6/9

7/9
Robert Lewandowski
Copyright @Instagram
7/9

8/9
Robert Lewandowski z Klarą
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
8/9

9/9
Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@Robert Lewandowski
9/9

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.