Robert Lewandowski, main topic
Fot. Materiały Prasowe @Vistula
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski wkrótce zarobi pierwszy miliard złotych?!

Olga Figaszewska 26 lipca 2017 10:30
Robert Lewandowski, main topic
Fot. Materiały Prasowe @Vistula

Robert Lewandowski należy do czołówki najlepszych piłkarzy świata. Nie jest więc tajemnicą, że  świetnie zarabia na tym, co robi, a jego nazwisko stało się już marką samą w sobie, która stale przyciąga reklamodawców.

Zobacz też: Co Ronaldo zawdzięcza Robertowi Lewandowskiemu? To wyznanie zaskoczyło jego fanów!

Zarobki piłkarzy liczymy w milionach! Okazuje się Robert Lewandowski, zarabia najwięcej na polskim rynku, ale także w Bundeslidze nie ma konkurencji. Wszystko wskazuje na to, że Robert Lewandowski zarabia najwięcej poza boiskiem. I nie ma sobie równych.  W ostatnim czasie znajduje się w szczytowej formie. A na swoim koncie może odnotować kolejne kampanie.

Zobacz też: Ile Robert Lewandowski zarabia w godzinę? Ta kwota zwala z nóg!

Ile zarabia Lewandowski za jedną reklamę?

Tym razem dziennikarz sportowy i ekspert od zarobków piłkarzy, Piotr Koźmiński, na swoim blogu poinformował, że udział Lewandowskiego w jednej reklamie, to koszt minimum miliona złotych.

„Minimalna stawka, za którą Lewandowski zgodzi się zagrać w reklamie to milion złotych. Oferty poniżej nie są rozpatrywane. Najczęściej jednak to więcej niż milion złotych, a widełki u Roberta są bardzo szerokie: w zależności od zasięgu geograficznego kampanii (Polska/zagranica), intensywności kampanii, zakresu obowiązków Lewandowskiego i kilku innych czynników to od miliona złotych do… miliona euro. Lewandowski miał i ma kilka umów z gigantami, światowymi markami – tak jak Coca-Cola, Gillette, czy Huwaei. (…)”, komentuje dziennikarz.

Zobacz także: Zarobki Anny i Roberta Lewandowskich przyprawiają o zawrót głowy, ale to, ile wydają na pomoc innym zaskoczyło media!

Cezary Kucharski agent Lewandowskiego twierdzi, że Robert ma szansę zostać pierwszym polskim sportowcem, który w trakcie kariery zarobi miliard złotych: „Moim zdaniem Robert ma szansę zostać pierwszym polskim sportowcem, który w trakcie kariery zarobi miliard złotych. Mało jest na rynku napastników takich jak on. Dlatego nawet w wieku 33 lat, gdy wygaśnie mu umowa z Bayernem, będzie łakomym kąskiem i może podpisać bardzo dobry kontrakt”.

Zarobki Roberta Lewandowskiego

Kilka miesięcy temu wraz z żoną założył firmę zajmującą się tzw. komunikacją marketingową. Agencja Stor9_ będzie na początku zajmować się tylko Robertem i Anną Lewandowskimi, ale w przyszłości jej klientami mają zostać też inne osobyLewandowski pod koniec ubiegłego roku podpisał nowy kontrakt z klubem. Tylko w tym roku zarobi około 100 milionów złotych! Na tą niebotyczną sumę składają się między innymi: bonusy, kontrakty reklamowe i gaża sportowa.

Zobacz także: Wartość jego majątku to pilnie strzeżona tajemnica. Na czym i ile zarabia Cristiano Ronaldo?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.