Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, gwiazdy na balu charytatywnym Omeny Mensah
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O tym się mówi

Gwiazdy zachwyciły na balu charytatywnym Omeny Mensah. Zobacz, jak się prezentowały!

Od tych kreacji trudno oderwać wzrok!

Olga Figaszewska 22 maja 2022 14:02
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, gwiazdy na balu charytatywnym Omeny Mensah
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Szyk, klasa, plejada gwiazd… W weekend odbyło się niezwykłe wydarzenie – aukcja i bal charytatywny, których organizatorem była fundacja Omeny Mensah. Podczas wydarzenia goście zaprezentowali się w wyjątkowych kreacjach w klimacie lat 20. Nie zabrakło Anny i Roberta Lewandowskich, Anny Kalczyńskiej, Agnieszki Woźniak-Starak czy Pauliny Krupińskiej. Pieniądze były zbierane na szczytny cel. Kwota, którą zgromadzono robi ogromne wrażenie!

Gwiazdy na balu charytatywnym Omeny Mensah

Bal charytatywny fundacji Omeny Mensah zgromadził plejadę gwiazd. Goście zachwycali zjawiskowymi kreacjami. Wydarzenie otworzyli gospodarze – Omenaa Mensah i Rafał Brzoska. Para nie szczędził sobie czułości i wyglądała olśniewająco. Dziennikarka pojawiła się w srebrnej, długiej sukni, która idealnie podkreślała jej figurę, a dodatki tylko uzupełniały całą stylizację. Z kolei Rafał Brzoska zaprezentował się w eleganckim smokingu. Motywem przewodnim gali był „Wielki Gatsby” i styl lat 20.

Na wydarzeniu pojawili się m.in.: Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Anna Kalczyńska, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, a także Anna i Robert Lewandowscy.  Od tych kreacji trudno było oderwać wzrok.

Zobacz też: Doda i Justyna Steczkowska na jednej scenie! Artystki zaśpiewały razem „Znak pokoju”

Podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej #TopCharity2022 na licytację wystawiono nie tylko dzieła sztuki, a także: spotkanie z Robertem Lewandowskim, udział w Camp by Ann, weekend w towarzystwie Omeny Mensah i Rafała Brzoski czy rejs po wodach Morza Śródziemnego wzdłuż wybrzeża Sardynii. Organizatorom udało się zebrać kwotę 4 290 000 PLN.

„Dochód z licytacji zostanie w 50% przeznaczony na pomoc Ukrainie i w 50% na cele statutowe fundacji, czyli działania wspierające edukację podopiecznych polskich domów dziecka oraz dzieci ulicy z Ghany. Co ważne, Rafał Brzoska zadeklarował podczas imprezy, że podwaja kwotę zebraną w trakcie Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity 2022 i drugie tyle przekazuje na działalność swojej fundacji @rafalbrzoska_foundation, która zajmie się pomaganiem uzdolnionym dzieciom i młodzieży z terenów wiejskich 👏🏻👏🏻👏🏻

W wyniku Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity 2022 na pomoc potrzebującym zostanie przekazana kwota 8 580 000 PLN!!! Ale to nie koniec - podczas imprezy nasi goście wpłacali też dodatkowe cegiełki na rzecz fundacji. Finalny wynik finansowy zostanie ogłoszony niebawem. Zaglądajcie do nas!”, poinformowano na profilu fundacji Omenaa Foundation. 

Czytaj też: Omenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują trzecią rocznicę ślubu. To była niezwykła uroczystość

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.