Roksana Roxie Węgiel ma chłopaka! Kim jest Daniel Yastremski?
Fot. Instagram @roxie_wegiel
O TYM JEST GŁOŚNO

„Na za dużo sobie pozwala…” Internauci oburzeni nowym wizerunkiem Roksany Węgiel

„Chłopcze, masz mnie do rana”, śpiewa 14-latka w nowej piosence…

Rafał Kowalski 13 kwietnia 2019 13:58
Roksana Roxie Węgiel ma chłopaka! Kim jest Daniel Yastremski?
Fot. Instagram @roxie_wegiel

Jeszcze w listopadzie cieszyliśmy się z faktu, że cała Europa pokochała Roksanę Węgiel za jej niewinną urodę i skromność, a już tych słów opisujących zwyciężczynię Eurowizji nie można uznać za aktualne. Czternastoletnia piosenkarka pochodząca z Jasła właśnie wydała swój nowy singiel i klip. Lay Low jednych zachwyciło, a innych przyprawiło o dreszcze… Dlaczego?

Krytyka nowego singla Roksany Węgiel - Lay Low

Teledysk do Lay Low zebrał w serwisie YouTube już pół miliona wyświetleń, choć od jego premiery minęła zaledwie doba. Ponadto pod klipem internauci zamieścili aż 8 i pół tysiąca komentarzy. To naprawdę świetne wyniki jak na utwór, który jeszcze nie jest przebojem. Niestety, duża część wielbicieli 14-letniej Roksany, choć docenia świetną warstwą muzyczną utworu, to ma kilka uwag, co do kontrowersyjnego tekstu piosenki.

Utwór w dość odważnych słowach opowiada o zauroczeniu między dziewczyną a chłopakiem. „Chłopcze, przez Ciebie nie mogłam spać aż do rana. Myślenie o Tobie nie daje mi spokoju. Jesteś obsesyjnym pragnieniem, który płynie w moich żyłach. Mimo wszystko to lubię. Tak lubię to, lubię to”, tak po tłumaczeniu z języka angielskiego brzmi druga zwrotka piosenki. A refren też nie jest skromniejszy w przekazie… Co ciekawe, część z nich napisana została przez rówieśników Roksany Węgiel - także oni zdają sobie sprawę, że nie do takiego rodzaju muzyki i przekazu przyzwyczaiła ich idolka.

Wielbiciele talentu zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci zwrócili też uwagę na rozmach, z jakim powstał klip. Ale także i tu wielość stylizacji czy mocnych makijaży przez jednych jest komplementowana, a przez innych ganiona. Zdarzyły się opinie mówiące o tym, że stroje przygotowane dla 14-letniej są albo zbyt odważna jak na jej wiek, albo zarezerwowane dla dorosłych – przez co Roksana Węgiel miała wyjść na o wiele starszą, niż naprawdę jest.

Naszym zdaniem przemysł muzyczny rządzi się swoimi prawami, ale też wolelibyśmy Roksanę w skromniejszym wydaniu – takim, za który ją polubiliśmy około roku temu. A jak Waszym zdaniem wypada nowy singiel 14-latki? Zobaczcie klip poniżej i…. koniecznie wsłuchajcie się w tekst. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

Polska wygrała Eurowizję Junior 2018. Roksana Węgiel z Anyone I want to be zwyciężyła w Mińsku
Fot. Andres Putting/EBU

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?