Lara Gessler, Viva! Eko 9/2023
Fot. Marlena Bielinska/ MOVE
z życia gwiazd

Ojciec Lary Gessler po rozwodzie ułożył sobie życie z nową partnerką. Kobieta nigdy nie zaakceptowała jego córki...

Restauratorka usłyszała z jej ust bardzo przykre słowa

Marcjanna Maryszewska 24 maja 2023 09:50
Lara Gessler, Viva! Eko 9/2023
Fot. Marlena Bielinska/ MOVE

Lara Gessler zdecydowała się wrócić wspomnieniami do okresu tuż po rozwodzie swoich rodziców. Był to szczególnie trudny czas dla restauratorki, a do wszystkiego przyczyniła się nowa partnerka jej ojca. W trakcie rozmowy w podcaście Po macoszemu wyszło na jaw, że kobieta prowokowała wiele nieprzyjemnych sytuacji. Córka Piotra Gesslera przyznała, że czuła się wówczas jak "worek do bicia".

Piotr Gessler po rozwodzie związał się z inną kobietą

Rodzice Lary Gessler rozstali się, gdy miała osiem lat. Dla małej wówczas dziewczynki rozpad rodziny był ogromnym ciosem, z którym bardzo długo nie mogła się pogodzić. Magda i Piotr Gesslerowie robili jednak wszystko, co w ich mocy, aby pomóc córce odnaleźć się w nowej sytuacji. Lara zamieszkała wówczas z ojcem, z którym od zawsze miała szczególną i piękną więź... Otoczył ją miłością i opieką, lecz sielankę życia we dwójkę pod jednym dachem przerwało pojawienie się nowej partnerki Piotra Gesslera.

Kobieta nie akceptowała córki restauratora, czego nie omieszkała się okazywać na każdym kroku. Lara Gessler w rozmowie z Kasią Gargol i Hanną Jewsiewicką przyznała, że "była workiem do bicia, bo w ich relacji narastała frustracja". Zauważa również, jaki kluczowy błąd popełniła jej macocha.

CZYTAJ TAKŻE: Zaskakujące wyznanie Beaty Kozidrak. Gwiazda rozwiodła się siedem lat temu, dziś żałuje jednej rzeczy...

"Najważniejsze jest to, żeby nie wchodzić w żadnego rodzaju konkurencję. To jest różny rodzaj miłości. Uniwersalne jest to, że na każdą relację potrzebny jest czas. Trzeba pozwolić ojcu mieć czas z córką. Wtedy córka nie będzie miała problemu, że ojciec też ma czas sam na sam ze swoją kobietą. Jeśli nie ma deficytów, to nie ma pretensji" — podkreśliła Lara Gessler.

Lara Gessler, Viva! Eko 9/2023

Lara Gessler, Viva! Eko 9/2023
Fot. Marlena Bielinska/ MOVE

Lara Gessler o relacjach z macochą. Padły krzywdzące zarzuty

Pomimo upokorzeń i przykrych słów Lara Gessler starała się zrozumieć postawę kobiety. Domyślała się, że ukochana ojca nie przepadała za nią, bo sama nie mogła mieć dzieci, choć bardzo pragnęła potomstwa. Była to decyzja Piotra Gesslera. "Pamiętam, jak przekroczyła 30. rok życia i jak się zamknęła w łazience i płakała, bo pewnie chciała mieć dzieci. Mój tata miał już dwójkę, więc on w ogóle w to tacierzyństwo dalsze nie chciał iść. Nie wiem, jakie były rozmowy między nimi i ustalenia, ale efekt był taki, że byli 14 lat razem, nie mając dziecka", wspominała córka restauratora.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Ewa Farna szczerze o swoich kompleksach: „Ciało nie jest po to, by cieszyło oko innych ludzi”

Wraz z frustracją narastała również zazdrość. Pewnego dnia jej macocha zwróciła się oskarżycielsko partnera oraz jego córki, kreując krzywdzące insynuacje dotyczące ich relacji. "Widzę, że nawet tu zajęłaś moje miejsce. Może jeszcze zaczniesz z nim sypiać?" — miała usłyszeć nastoletnia Lara.

Choć stosunki między paniami do końca pozostawały napięte, córka Gesslera bardzo starała się zdobyć sympatię jego ukochanej. Zostawiała kobiecie listy na poduszce i robiła wszystko, aby ta mogła w końcu zaakceptować bliską więź ojca i córki oraz zrozumieć, że nie Lara nie próbuje przeszkodzić ich miłości... Niestety, tych relacji nigdy nie udało się poukładać.  

Lara Gessler, Viva! 10/2019

Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.