Louis Spencer
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kuzyn księcia Harry’ego jest ulubieńcem Brytyjek! Kim jest Louis Spencer?

On wciąż jest do wzięcia!

Gabriela Czernecka 28 maja 2019 08:46
Louis Spencer
Fot. Getty Images

O Louisie Spencerze po raz pierwszy zrobiło się głośno po ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle. Media jednogłośnie orzekły wtedy, że wicehrabia Althorp jest najprzystojniejszym kawalerem wśród brytyjskiej arystokracji. W dodatku atrakcyjny bratanek księżnej Diany nadal jest singlem! Poznajcie kuzyna księcia Williama i księcia Harry’ego!

Louis Spencer - kim jest kuzyn Harry'ego i Williama?

Kim jest Louis Frederick John Spencer okrzyknięty mianem najprzystojniejszego kawalera na książęcym ślubie? To syn młodszego brata księżnej Diany, hrabiego Charlesa. Matką 25-letniego kawalera jest była modelka, Catherine Victoria Lockwood. Hrabia rozwiódł się z nią w 1997 roku, a później jeszcze dwukrotnie w 2001 oraz w 2011 roku. 

Louis Spencer tytuł hrabiego może odziedziczyć po ojcu, co oznacza, że jego małżonka automatycznie zostanie hrabiną. Młody Spencer jest właścicielem rodowej posiadłości o nazwie Althorp, w której znajduje się niemal 100 pokoi. Majątek jego rodziny szacuje się na 196 milionów dolarów.

Na ślubie księcia Harry'ego Louis Spencer pojawił się w towarzystwie siostry, Lady Elizy Spencer, matki Victorii Aitken oraz siostry Kitty Spencer. Wicehrabia rzadko pojawia się na oficjalnych galach czy bankietach. Trzy lata temu zadebiutował na Instagramie Nicki Minaj. Para spędziła razem wieczór typu meet&greet (spotkanie gwiazdy z fanami). Wokalistka żartowała wówczas, że to ich ślubne zdjęcie.

To drobny przytyk w stronę brytyjskich tabloidów, które nieustannie wspominają o jego statusie singla. Na co dzień wicehrabia Louis studiuje na Uniwersytecie Edynburskim. Nie ma profili w mediach społecznościowych i niechętnie pokazuje się publicznie. Wygląda na to, że po przejął schedę po księciu Harrym, któremu wypominano, że wciąż jest kawalerem. 

Nic dziwnego, że w mediach społecznościowych pojawiło się tysiące wpisów od kobiet, zauroczonych kuzynem Harry'ego i Williama, które wyznawały młodemu Spencerowi miłość. Faktycznie, Louis Spencer wygląda jak przystało na księcia! 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.