Kitty Spencer, bratanica księżnej Diany
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Siostrzenica księżnej Diany spotyka się z... 60-letnim potentatem mody!

Między nimi jest 32 lata różnicy...

Gabriela Czernecka 17 maja 2019 07:56
Kitty Spencer, bratanica księżnej Diany
Fot. East News

Siostrzenica księżnej Diany uważana jest za jedną z najpiękniejszych brytyjskich arystokratek. Szczególną uwagę przykuła na ślubie Meghan i Harry'ego, na którym pojawiła się w towarzystwie brata Louisa oraz matki Victorii. Fani rodziny królewskiej zwrócili uwagę na jej ogromne podobieństwo do Diany. Dziś znów jest o niej głośno, a to za sprawą jej związku. 28-letnia Kitty Spencer spotyka się z... 60-letnim potentatem mody. Poznajcie szczegóły.

Lady Kitty Spencer zakochana. Kim jest jej partner?

Lady Kitty Spencer miała zaledwie sześć lat, kiedy Królowa Ludzkich Serc zginęła w tragicznym wypadku. „Byłam taka młoda, kiedy zmarła. Mam z nią kilka wspaniałych i pięknych wspomnień. Jestem bardzo szczęśliwa, że wciąż są w mojej głowie”, wyznała w jednym z wywiadów. Kitty jest córką młodszego brata Diany, Charlesa Spencera i byłej modelki Victorii Lockwood. Urodziła się w Anglii, ale dorastała w Kapsztadzie, dzięki czemu rodzicom udało się uchronić ją przed medialnym szumem. Studiowała historię sztuki i filologię włoską we Florencji, a także psychologię i literaturę angielską w Południowej Afryce. Wróciła do Londynu, aby rozpocząć karierę w modelingu. I nie da się ukryć, wyrosła na prawdziwą piękność!

Nic dziwnego, że próbowała swojej kariery w modelingu. Zadebiutowała w roku 2017 na pokazie Dolce&Gabbana. Podobnie jak jej kuzyni książę William i książę Harry jest mocno zaangażowana w pomoc charytatywną. Ostatnio głośno było o niej, gdy pojawiła się na ślubie Meghan i Harry'ego, gdzie zachwyciła stylizacją. Tym razem znów się o niej mówi, ale za sprawą jej gorącego romansu!

Lady Kitty Spencer spotyka się z 60-letnim potentatem mody! Para została razem zauważona na Manhatannie. Lady Kitty Spencer i Michael Lewis zdaniem zagranicznych mediów spotykają się od zeszłego lata. Zakochanych wdziano, gdy razem opuszczali jeden z hoteli w Nowym Jorku. Kim jest ukochany Kitty Spencer? Michael Lewis urodził się w RPA, jest rozwodnikiem i ma trójkę dorosłych dzieci. Jego majątek wart jest około 80 milionów funtów. Między nimi jest 32 lata różnicy.

Wcześniej Kitty przez cztery lata związana była z magnatem nieruchomości, 48-letnim Niccolo Barattieri di San Pietro.Ich romans zakończył się w 2017 roku. Później przez kilka miesięcy widywana była w towarzystwie krykiecisty NIcka Comptona. Czy Michael Lewis okaże się tym jedynym...?  

Kitty Spencer, bratanica księżnej Diany
Fot. East News

Lady Kitty Spencer
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.