Kitty Spencer, bratanica księżnej Diany
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Siostrzenica księżnej Diany spotyka się z... 60-letnim potentatem mody!

Między nimi jest 32 lata różnicy...

Gabriela Czernecka 17 maja 2019 07:56
Kitty Spencer, bratanica księżnej Diany
Fot. East News

Siostrzenica księżnej Diany uważana jest za jedną z najpiękniejszych brytyjskich arystokratek. Szczególną uwagę przykuła na ślubie Meghan i Harry'ego, na którym pojawiła się w towarzystwie brata Louisa oraz matki Victorii. Fani rodziny królewskiej zwrócili uwagę na jej ogromne podobieństwo do Diany. Dziś znów jest o niej głośno, a to za sprawą jej związku. 28-letnia Kitty Spencer spotyka się z... 60-letnim potentatem mody. Poznajcie szczegóły.

Lady Kitty Spencer zakochana. Kim jest jej partner?

Lady Kitty Spencer miała zaledwie sześć lat, kiedy Królowa Ludzkich Serc zginęła w tragicznym wypadku. „Byłam taka młoda, kiedy zmarła. Mam z nią kilka wspaniałych i pięknych wspomnień. Jestem bardzo szczęśliwa, że wciąż są w mojej głowie”, wyznała w jednym z wywiadów. Kitty jest córką młodszego brata Diany, Charlesa Spencera i byłej modelki Victorii Lockwood. Urodziła się w Anglii, ale dorastała w Kapsztadzie, dzięki czemu rodzicom udało się uchronić ją przed medialnym szumem. Studiowała historię sztuki i filologię włoską we Florencji, a także psychologię i literaturę angielską w Południowej Afryce. Wróciła do Londynu, aby rozpocząć karierę w modelingu. I nie da się ukryć, wyrosła na prawdziwą piękność!

Nic dziwnego, że próbowała swojej kariery w modelingu. Zadebiutowała w roku 2017 na pokazie Dolce&Gabbana. Podobnie jak jej kuzyni książę William i książę Harry jest mocno zaangażowana w pomoc charytatywną. Ostatnio głośno było o niej, gdy pojawiła się na ślubie Meghan i Harry'ego, gdzie zachwyciła stylizacją. Tym razem znów się o niej mówi, ale za sprawą jej gorącego romansu!

Lady Kitty Spencer spotyka się z 60-letnim potentatem mody! Para została razem zauważona na Manhatannie. Lady Kitty Spencer i Michael Lewis zdaniem zagranicznych mediów spotykają się od zeszłego lata. Zakochanych wdziano, gdy razem opuszczali jeden z hoteli w Nowym Jorku. Kim jest ukochany Kitty Spencer? Michael Lewis urodził się w RPA, jest rozwodnikiem i ma trójkę dorosłych dzieci. Jego majątek wart jest około 80 milionów funtów. Między nimi jest 32 lata różnicy.

Wcześniej Kitty przez cztery lata związana była z magnatem nieruchomości, 48-letnim Niccolo Barattieri di San Pietro.Ich romans zakończył się w 2017 roku. Później przez kilka miesięcy widywana była w towarzystwie krykiecisty NIcka Comptona. Czy Michael Lewis okaże się tym jedynym...?  

Kitty Spencer, bratanica księżnej Diany
Fot. East News

Lady Kitty Spencer
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.