wszystkie pary 9. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami
O TYM JEST GŁOŚNO!

Już wiadomo, kto zawalczy o Kryształową Kulę! Jury było w szoku…

Ta decyzja budzi wielkie emocje!

Sabina Zięba 10 maja 2019 22:00
wszystkie pary 9. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami

Półfinał Tańca z gwiazdami już za nami! W jedenastym odcinku programu zmierzyły się ze sobą trzy pary - Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) i Rafał Maserak, Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Gimper i Natalia Głębocka. Kto okazał się najlepszy?

Kto zatańczy w finale Tańca z gwiazdami?

Pierwsi na parkiecie zjawili się Gimper i Natalia prezentując poważne pasodoble, które skrytykowała Iwona Pavlovic. Stwierdziła: „Posłużyłabym się słowami Budki Suflera: "Znowu w tańcu mi nie wyszło...." (...) Jak ty się znalazłeś w tym półfinale? Nie wiem!”. Następnie Joanna i Kliment zatańczyli walca angielskiego. Andrzej Grabowski po ich występnie wyznał: „Tańczysz fantastycznie. (...) Tańczysz na miarę nie tylko półfinału, tańczysz na miarę finału!”. Ostatni pokazali się Macademian Girl i Rafał, a ich pasodoble spodobało się jury. Blogerka usłyszała: „Każdy Twój występ, to jest samodzielna prezentacja. Chyba ty jako jedyna potrafisz oddać charakter tańca”.

W drugiej rundzie Tomasz i Natalia zatańczyli energiczną cza-czę, a ich występ zalała fala krytyki ze strony sędziów. Z kolei Joanna i Jan zachwycili gorącą rumbą, a Rafał i Tamara dynamicznym jivem. Wówczas ogłoszono, że w wielkim finale zobaczymy Joannę Mazur i Jana Klimenta. 

Następnie pozostałe dwie pary zmierzyły się ze sobą w dogrywce. Gimper i Natalia pokazali quick-stepa, a Macademian Girl i Rafał zawalczyli o wejście do finału tańcem współczesnym. Choć wydawało się, że to znany youtuber jest w tym starciu najsłabszym ogniwem, to według głosowania widzów... właśnie on stoczy walkę z Joanną Mazur o Kryształową Kulę! Na pierwszy rzut oka było widać, że ta wiadomość zaskoczyła jury.

Tamara Gonzalez Perea we wzruszających słowach pożegnała się z programem, choć obiecała, że to nie koniec jej przygody z tańcem. A wielki finał Tańca z gwiazdami już w piątek 17 maja o 20:05 w telewizji Polsat!  

Tomasz „Gimper” Działowy i Natalia Głębocka

Tomasz
Fot. VIPHOTO/East News

Joanna Mazur i Jan Kliment

Joanna Mazur i Jan Kliment
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.