Taniec z gwiazdami, jury
Fot. ONS
O TYM JEST GŁOŚNO

Który z zawodników pożegnał się Tańcem z gwiazdami?

Jak zawsze zadecydowali widzowie...

Weronika Kostyra 11 października 2019 21:59
Taniec z gwiazdami, jury
Fot. ONS

Piąty odcinek dziesiątej edycji show Taniec z gwiazdami dostarczył nam ogromnych emocji! Jego tematem była impreza imieninowa, dlatego gwiazdy zaprezentowały na parkiecie taneczne umiejętności odpowiednie na tę okazję. Każda z par zaprezentowała się dwa razy. Pierwszym z nich był taneczny maraton, w którym wszyscy tańczyli jednocześnie. Ten pojedynek wygrali Akop Szostak i Sara Janicka, za co zdobyli dodatkowe trzy punkty. Kto zatańczył dzisiaj po raz ostatni?

Kto odpadł w piątym odcinku Tańca z gwiazdami?

Dzisiaj zawodników oceniało jury w zmienionym składzie. Michał Malitowski ze względu na sędziowanie na prestiżowych zawodach tanecznych w Londynie nie mógł dzisiaj pojawić się Tańcu z gwiazdami. Zastąpił go choreograf Krzysztof Adamski.

Odcinek rozpoczęli Magda Bereda i Kamil Kuroczko tańczący walca wiedeńskiego, za którego otrzymali od jury 17 punktów. Następnie Akop Szostak i Sara Janicka  zatańczyli fokstrota, którego oceniono na 18  punktów. Rumba Oli Kot i Tomasza Barańskiego zdobyła 20 punktów. Monika Miller i Jan Kliment zaprezentowali jive’a, którą jurorzy nagrodzili 21 punktami. Sandra Kubicka i Adam Adamonis zatańczyli tango, za które jury przyznało 28 punktów. Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke zatańczyli walca wiedeńskiego ocenionego na 30 punkty po raz pierwszy w tej edycji programu. Damian Kordas i Janja Lesar zaprezentowali quickstepa, za którego jury przyznało także 30 punktów.

Jak widać, jurorzy w tym odcinku najwyżej ocenili tańce Barbary Kurdej-Szatan i Damiana Kordasa. Oboje otrzymali po 30 punktów. Oboje są faworytami programu. Czy któreś z nich wygra Kryształową Kulę?

Do tej pory z programem pożegnali się już Reni Jusis, Rafał Szatan, Joanna „Ruda” Lazer i Adam Małczyk. Tym razem decyzją widzów odpadli Akop Szostak i Sara Janicka.

Jesteście zaskoczeni? 

Taniec z gwiazdami, Akop Szostak, Sara Janicka
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami

Taniec z Gwiazdami 10: Akop Szostak Sara Janicka
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fokstrot @akopszostak i @sara_janicka jurorzy ocenili na 18 punktów. Teraz ich los jest w Waszych rękach

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…