Justyna Żyła i Tomasz Barański, „Taniec z gwiazdami”
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Za nami 5. odcinek Tańca z gwiazdami. Padła pierwsza 30., ale ostateczny werdykt zaskoczył…

„Czarna Mamba” nie zostawiła suchej nitki na Justynie Żyle. A widzowie?

Rafał Kowalski 29 marca 2019 21:57
Justyna Żyła i Tomasz Barański, „Taniec z gwiazdami”
Fot. VIPHOTO/East News

Piąty odcinek Tańca z gwiazdami przebiegł w baśniowej atmosferze. Wszystko za sprawą tematu dzisiejszego wieczoru, którym były bajkowe postaci. Program otworzyło wyjątkowe wykonanie piosenki Ty druha we mnie masz z bajki Toy Story. Jak poradziły sobie wszystkie pary? Kto odpadł? Znamy odpowiedzi na te pytania.

Oceny i werdykt w 5. odcinku Tańca z gwiazdami 2019

Pierwszy pokaz należał do Gimpera i jego partnerki. Taniec pary był wyjątkowy ze względu na wokalny udział Dawida Kwiatkowskiego, który podwieszony na latającym dywanie zaśpiewał utwór z Alladyna. Jury oceniło quickstepa internetowego twórcy na 21 punktów. Ola Jordan pochwaliła go za ciężką pracę.

Kolejna uczestniczka show, Justyna Żyła, wcieliła się wraz z Tomaszem Barańskim w postaci z Harry'ego Pottera. Po walcu wiedeńskim przyszedł czas na oceny.  Justyna Żyła tańczy! Postęp jest duży. Tomek zrobił z Ciebie tancerkę, jest coraz lepiej. Musisz tylko popracować nad ramą, bo trochę wisisz na partnerze”, zaczęła Ola Jordan. Andrzej Grabowski stwierdził z kolei, że była żona skoczka wyrasta pięknie jak ciasto drożdżowe i zakalców coraz mniej. Mniej entuzjastyczna była Iwona Pavlović. Wykonałaś maksymalną liczbę błędów. Oglądaliśmy chyba inne bajki. Dziś nie widzę postępu od zeszłego tygodnia. Walcz dalej, oceniła Czarna Mamba. Trzy, siedem i pięć dało 15 punktów.

Taniec Mariusza Węgłowskiego został pochwalony szczególnie przez najsurowszą jurorkę Iwonę, która dała aż 9! Suma punktów: 28. Przy tańcu Joanny Mazur, która tego wieczoru była przebrana za Elsę z Krainy Lodu, Czarna Mamba nie była już zachwycona. Jurorka zwróciła uwagę na to, że nie umiała się w czuć z przedstawioną na parkiecie historię. Lekkoatletka zdobyła  24 punkty. Po niej na parkiecie pojawił się Jakub Kucner, który ostatnio 3 razy prawie odpadał z programu. Jego taniec inspirowany Księgą Dżungli zasłużył jedynie na 15 pkt. Mister Polski pomylił kroki.

Ogrom komplementów zebrała jak prawie co ty dzień Macademian Girl. Programowa Pocahontas zaprezentowała taniec współczesny i zachwyciła każdego z jurorów. Blogerka modowa zdecydowanie zasłużyła na pierwszą 30 w tej edycji Tańca. Przedostatni pokaz dał Qczaj, który z stroju Nemo rozczulił nas jak nikt inny. Sam taniec według jurorów był jednak po prostu średni. A jak poszło Agnieszce Radwańskiej w stroju zebry? Tenisistka wytańczyła 26 punktów, co w ostatecznej punktacji dało jej 3. miejsce.

Wśród zagrożonych gwiazd znaleźli się Jakub Kucner i Justyna Żyła, ale to ta druga wraz z partnerem Tomaszem Barańskim musieli pożegnać się z programem.  

Qczaj i Paulina Biernat
Fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Radwańska, Stefano Terrazzino
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.