Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe
O TYM JEST GŁOŚNO

Zobacz, kto w trzecim odcinku pożegnał się Tańcem z gwiazdami!

Czy werdykt jest zaskoczeniem?

Weronika Kostyra 27 września 2019 22:01
Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe

Trzeci odcinek dziesiątej edycji show Taniec z gwiazdami dostarczył nam ogromnych emocji! Gwiazdy odbyły sentymentalne podróże w swoje rodzinne strony i zaprezentowały na parkiecie taneczne umiejętności. Kto zatańczył po raz ostatni?

Kto odpadł w trzecim odcinku Tańca z gwiazdami?

W pierwszym odcinku pożegnaliśmy Reni Jusis, a w poprzednim odcinku program opuścił Rafał Szatan, z czym nie mogli pogodzić się jego bliscy i fani. Barbara Kurdej-Szatan, żona Rafała Szatana nie ukrywała, że uważa werdykt za niesprawiedliwy. „Kocham Cię Kochanie!! Tańczyłeś przepięknie!!! Jesteś mega zdolny!!!! Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z ocenami jury dzisiejszymi... Nie czaję... :(( To po prostu telewizja... Jestem z Ciebie ogromnie dumna!!!”, napisała aktorka w sieci.

Dzisiejszy odcinek rozpoczęli Akop Szostak i Sara Janicka tańczący jive’a, za którego otrzymali od jury 16 punktów. Następnie Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke zatańczyli fokstrota, którego oceniono za 27 punktów. Rumba Magdy Beredy i Kamila Kuroczki zdobyła zaledwie 12 punktów. Damian Kordas i Janja Lesar zaprezentowali cha-chę, którą jurorzy nagrodzili 23 punktami. Sandra Kubicka i Adam Adamonis zatańczyli pasodoble, za które jury przyznało 21 punktów. Cha-cha Joanny Lazer i Rafała Maseraka zdobyła 21 punktów. Monika Miller i Jan Kliment zatańczyli rumbę ocenioną na 22 punkty. Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz zatańczyli quickstepa, za którego otrzymali od jury 23 punktów. Ola Kot i Tomasz Barański zaprezentowali cha-chę ocenioną na 20 punktów.

Jurorzy w tym odcinku najwyżej ocenili taniec Barbary Kurdej-Szatan, której partnerował Jacek Jeschke. Od początku są oni typowani na faworytów tej edycji. Aktorka ma taneczne doświadczenie, ponieważ występuje w musicalach, a jej taneczny partner już raz zdobył Kryształową Kulę. Niestety zgodnie z zasadami programu musieliśmy pożegnać się z jedną z par. Widzowie zdecydowali, że program opuszczą Joanna „Ruda” Lazer i Rafał Maserak.

Jesteście zaskoczeni? 

Taniec z Gwiazdami 10: Rafał Maserak i Joanna 'Ruda' Lazer
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!