Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Ta para odpadła w dzisiejszym odcinku Tańca z gwiazdami! Zaskoczeni?

Słuszna decyzja?

Redakcja VIVA! 20 września 2019 22:02
Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe

Pierwszy odcinek jubileuszowej edycji Tańca z Gwiazdami w Polsacie wzbudził wiele kontrowersji. Nie wszyscy zgodzili się z werdyktem jury, które postanowiło, że z programu odpadają Reni Jusis i Misza Steciuk. Jak zareagują widzowie tym razem?

Kto odpadł w drugim odcinku Tańca z gwiazdami?

Nie tylko fani piosenkarki narzekali w zeszłym tygodniu na decyzję jurorów. Sama Reni Jusis przyznała, że jest jej przykro, oraz, że nie spodziewała się tak szybkiego końca programu. Jeszcze więcej kontrowersji wzbudziły komentarze byłego tancerza show, Żory Korolyova.

Stwierdził on, że Taniec z gwiazdami nie ma już tak wysokiego poziomu, jak kiedyś, i skrytykował występy Sandry Kubickiej i Barbary Kurdej-Szatan. Obie gwiazdy w ostrych słowach odpowiedziały na te zarzuty, a przedstawiciele stacji wdali się z tancerzem w nieprzyjemną dyskusję.

Dziś na parkiecie zobaczyliśmy pary, które zostały w programie. Show rozpoczął występ Rafała Szatana i Lenki Klimentowej. Po nich swoje umiejętności zademonstrowali Ola Kot i Tomasz Barański, a także Akop Szostak i Sara Janicka. Żadna z tych par nie zachwyciła jury. Następnie zobaczyliśmy tańce Barbary Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke, Magdy Beredy i Kamila Kuroczko, oraz Adama Małczyka i Hanny Żudziewicz. Później jurorzy ocenili występy Moniki Miller i Jana Klimenta, Joanny „Rudej” Lazer i Rafała Maseraka, Damiana Kordasa i Janji Lesar, a także taniec ostatniej pary na parkiecie, czyli Sandry Kubickiej i Adama Adamonisa.

Jurorzy najwyżej ocenili taniec Sandry Kubickiej, której partnerował Adam Adamonis, a najgorzej – Magdy Beredy i Kamila Kuroczko. Po pierwszym odcinku nowej edycji show, na faworytów typowani byli Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Wygląda na to, że jeszcze wiele się zmieni!

Pożegnaliśmy kolejną z par. Widzowie zdecydowali, że program opuszczą Rafał Szatan i Lenka Kliment.

Słusznie? 

Taniec z Gwiazdami 10: Rafał Szatan i Lenka Klimentowa
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.