wszystkie pary 9. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, kto odpadł w ósmym odcinku Tańca z Gwiazdami!

Sprawdź, która para pożegnała się z ulubionym show Polaków...

Konrad Szczęsny 26 kwietnia 2019 22:00
wszystkie pary 9. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami

Ósmy odcinek Tańca z gwiazdami za nami! Pięć par walczyło o to, by przejść do dalszego etapu show. Kto okazał się najlepszy, a kto musiał pożegnać się z programem? Co działo się na najsłynniejszym parkiecie w Polsce? Czym zaskoczyła ta odsłona show?

Ósmy odcinek Tańca z gwiazdami: przebieg show

W tym odcinku każda para tańczyła dwa tańce: pierwszy do hitu Oscarowegoo (dzięki temu wybrzmiał m.in. hit Shallow z Narodzin gwiazdy, który w programie na żywo wykonali Danzel i Ewelina Lisowska), drugi do... nieznanej wcześniej muzyki (wiedzieli jedynie, jaki taniec wykonają). Już po pierwszej rundzie sytuacja stała się jasna: najwyższe noty powędrowały do Joanny Mazur i Jana Klimenta oraz Tamary Gonzalez Perei (Macademian Girl) i Rafała Maseraka. Tego samego udało się im dokonać po drugim tańcu, jury było wyraźnie zachwycone i nie szczędziło obu parom ciepłych słów, podkreślając, że mają nie tylko wyczucie rytmu, lecz także talent i niebywałe zdolności.

Reszta par, czyli Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh, Jakub Kucner i Lenka Klimentova oraz Gimper (Tomasz Działowy) i Natalia Głębocka wypadła nieco gorzej.

W trakcie show jako gość specjalny wystąpiła w roli wokalistki... Barbara Kurdej-Szatan. 

Kto odpadł w ósmym odcinku Tańca z gwiazdami: Kucner i Węgłowski zagrożeni

Po dwóch turach punktacja prezentowała się następująco:

Ósmy odcinek tańca z gwiazdami - punktacja
Fot. Screen/Ipla.tv/Polsat

Zagrożonymi parami byli Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh oraz, zgodnie z przewidywaniami, Jakub Kucner i Lenka Klimentowa, którzy tego wątpliwego zaszczytu dostąpili  już po raz szósty!

I - ku zaskoczeniu wielu - to Ci pierwsi odpadli z show. 

Tym samym wiemy, że do kolejnego etapu przeszły cztery pary: Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak, Joanna Mazur i Jan Kliment, Tomasz Działowy i Natalia Głębocka oraz Jakub Kucner i Lenka Klimentowa. Kto z nich jest Twoim faworytem?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@mariuszweglowski_official i @kasiavumanh opuszczają program. Za chwilę spotkacie się z nimi na naszym czacie

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.