Artyści sylwestrowi - sklejka
Fot. Zuza Krajewska / LAF, Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Którego telewizyjnego sylwestra warto oglądać? Wiemy, kto wystąpi w TVN, Polsacie i TVP...

Zapowiada się walka o widzów!

Rafał Kowalski 13 grudnia 2018 20:33
Artyści sylwestrowi - sklejka
Fot. Zuza Krajewska / LAF, Marlena Bielińska

Jeszcze tylko dwa i pół tygodnia dzieli nas od największej zabawy sylwestrowej w kraju. A właściwie trzech zabaw, ponieważ właśnie tyle będzie w tym roku telewizyjnych imprez transmitowanych przez główne telewizje. Z którym kanałem warto zostać ostatniego dnia 2018 roku? Zobaczcie jakie atrakcje przewidziały TVP, TVN i Polsat!

Sylwester 2018 z TVN w Warszawie

Warszawa pożegna stary rok z ogromną plejadą gwiazd. Wystąpią: Edyta Górniak, Bajm, Agnieszka Chylińska, Sound’n’Grace, Blue Cafe, Izabela Trojanowska, Andrzej Piaseczny, IRA, zespół Wilki, Anna Wyszkoni, Sławek Uniatowski, Małgorzata Ostrowska, Ania Karwan, Smolasty, Natalia Nykiel i Sarsa. Konferansjerką zajmą się z kolei Magda Mołek, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop i Agustin Egurrola.

Sylwester 2018 z TVP w Zakopanem

Na tle gór zaspiewają w tym roku: Golec Orkiestra, Margaret, Sylwia Grzeszczak, Roksana Węgiel, zespół Komodo, Natalia Szroeder, Dawid Kwiatkowski, Sławomir, Zenon Martyniuk, Thomas Anders z zespołu Modern Talking, Boys, Al Bano i Romina Power. A kto będzie gospodarzami wieczoru? To uwielbiani przez widzów Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel.

Sylwester Polsatu w Chorzowie

Tu również zagra Sławomir, który helikopterem przemieści się na Śląsk z Zakopanego. A poza nim zagrają: Michał Szpak, Cleo, grupa Enej, zespół Feel, Ewa Farna, Maryla Rodowicz, Michał Wiśniewski, Piersi, Mateusz Ziółko, Grzegorz Hyży, Łobuzy, Ewelina Lisowska oraz Liz Mitchell z grupy Boney M. Na scenie wybrzmią też największe przeboje Abby. Koncert poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Hyży, Maciej Dowbor, Maciej Rock, Ewa Błachnio, Łukasz Kaczmarczyk, Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak.

Czy dzięki powyższym listom wykonawców podjęliście już decyzję, któremu kanałowi będziecie wierni? My chyba nie możemy się zdecydować i będziemy sprawdzać wszystkie kanały…  

Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Margaret, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?