Księżniczka Eugenia zaręczona, zaręczyny w brytyjskiej rodzinie królewskiej
Fot. Instagram @royalfamily
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Mówiono, że jest „najbrzydszą księżniczką”, a tymczasem właśnie się zaręczyła

Jesienią drugi ślub w royal family!

Gabriela Czernecka 22 stycznia 2018 15:15
Księżniczka Eugenia zaręczona, zaręczyny w brytyjskiej rodzinie królewskiej
Fot. Instagram @royalfamily

Wnuczka królowej Elżbiety II, córka księcia Andrzeja, Eugenia wychodzi za mąż! W 2018 roku czeka nas kolejne wesele w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Jak poinformowały social media brytyjskiej rodziny królewskiej księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank staną na ślubnym kobiercu jesienią 2018 roku. Czy to będzie ślub roku? 

Księżniczka Eugenia bierze ślub

Kolejny ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Księżniczka Eugenia, wnuczka królowej Elżbiety II wychodzi za mąż! Kim jest księżniczka Eugenia? To córka księcia Yorku i Sarah Ferguson. Eugenia jest dziewiąta w kolejce do tronu, zaraz po swojej o dwa lata starszej siostrze Beatrycze. Wielokrotnie nazywano ją (i jej siostrę) najbrzydszymi księżniczkami w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Dziewczyny krytykowano nie tyle za urodę, co kompletny brak wyczucia stylu; mówiono, że ubierają się jak „własne ciotki”. Wraz z upływem czasu dziewczyny wypiękniały, ale haniebny tytuł niestety pozostał. Księżniczka Eugenia właśnie ogłosiła swoje zaręczyny. 

Kochamy Jack’a i jestem niesamowicie podekscytowana tym, że zyskam syna, brata i najlepszego przyjaciela

Kim jest jej narzeczony? Jack Brooksbank jest menadżerem klubu nocnego w Londynie i organizatorem imprez. Para poznała się sześć lat temu podczas jazdy na nartach w szwajcarskim kurorcie Verbier. Właśnie za pośrednictwem Instagrama poinformowali o swoich zaręczynach. Podobno młodzi kochankowie zaręczyli się już we wrześniu ubiegłego roku.

Wówczas podczas 32. urodzin księcia Harry'ego otrzymali błogosławieństwo od królowej. Zakochani zaręczyli się podczas wakacji w Nicaragua. Dobrą nowiną podzieliła się również matka księżniczki Eugenii, księżna Yorku Sarah Ferguson Fergie: „Niesamowita radość! To uwieńczenie szczęścia i radości. Kochamy Jack’a i jestem niesamowicie podekscytowana tym, że zyskam syna, brata i najlepszego przyjaciela. Eugenie to jedna z najlepszych osób jakie znam i razem stanowią harmonijną całość” napisała w social mediach.

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank: jak się poznali?

Księżniczka Eugenia (28 lat)  i Jack Brooksbank (31 lat) są razem od ponad sześciu lat. Ich związek musiał jednak przetrwać próbę czasu - księżniczka pracowała na Manhattanie, a jej ukochany przebywał wtedy kilka tysięcy kilometrów dalej.

Obecnie księżniczka Eugenia, wnuczka królowej Elżbiety II, jest sąsiadką księcia Williama i księżnej Kate, gdyż mieszka w pałacu Kensington. Podobno to właśnie tam zamieszka z ukochanym po ślubie - taką informację podaje BBC. Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank wezmą ślub jesienią 2018 roku, czyli kilka miesięcy po ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Zakochani pobiorą się tam gdzie Harry i Meghan, w kaplicy na zamku Windsor. Czy przebiją to wydarzenie? Według brytyjskich mediów oba wydarzenia z pewnością będą konkurować o tytuł najważniejszych wydarzeń 2018 roku. Co prawda o ślubie księcia Harry'ego jest głośno od miesięcy, ale mówi się, że księżniczka Eugenia jest ulubioną wnuczką królowej, która z pewnością postara się, by ten wyjątkowy dzień był dla Eugenii taki, jaki sobie wymarzyła.   

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?