Księżniczka Eugenia zaręczona, zaręczyny w brytyjskiej rodzinie królewskiej
Fot. Instagram @royalfamily
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Mówiono, że jest „najbrzydszą księżniczką”, a tymczasem właśnie się zaręczyła

Jesienią drugi ślub w royal family!

Gabriela Czernecka 22 stycznia 2018 15:15
Księżniczka Eugenia zaręczona, zaręczyny w brytyjskiej rodzinie królewskiej
Fot. Instagram @royalfamily

Wnuczka królowej Elżbiety II, córka księcia Andrzeja, Eugenia wychodzi za mąż! W 2018 roku czeka nas kolejne wesele w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Jak poinformowały social media brytyjskiej rodziny królewskiej księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank staną na ślubnym kobiercu jesienią 2018 roku. Czy to będzie ślub roku? 

Księżniczka Eugenia bierze ślub

Kolejny ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Księżniczka Eugenia, wnuczka królowej Elżbiety II wychodzi za mąż! Kim jest księżniczka Eugenia? To córka księcia Yorku i Sarah Ferguson. Eugenia jest dziewiąta w kolejce do tronu, zaraz po swojej o dwa lata starszej siostrze Beatrycze. Wielokrotnie nazywano ją (i jej siostrę) najbrzydszymi księżniczkami w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Dziewczyny krytykowano nie tyle za urodę, co kompletny brak wyczucia stylu; mówiono, że ubierają się jak „własne ciotki”. Wraz z upływem czasu dziewczyny wypiękniały, ale haniebny tytuł niestety pozostał. Księżniczka Eugenia właśnie ogłosiła swoje zaręczyny. 

Kochamy Jack’a i jestem niesamowicie podekscytowana tym, że zyskam syna, brata i najlepszego przyjaciela

Kim jest jej narzeczony? Jack Brooksbank jest menadżerem klubu nocnego w Londynie i organizatorem imprez. Para poznała się sześć lat temu podczas jazdy na nartach w szwajcarskim kurorcie Verbier. Właśnie za pośrednictwem Instagrama poinformowali o swoich zaręczynach. Podobno młodzi kochankowie zaręczyli się już we wrześniu ubiegłego roku.

Wówczas podczas 32. urodzin księcia Harry'ego otrzymali błogosławieństwo od królowej. Zakochani zaręczyli się podczas wakacji w Nicaragua. Dobrą nowiną podzieliła się również matka księżniczki Eugenii, księżna Yorku Sarah Ferguson Fergie: „Niesamowita radość! To uwieńczenie szczęścia i radości. Kochamy Jack’a i jestem niesamowicie podekscytowana tym, że zyskam syna, brata i najlepszego przyjaciela. Eugenie to jedna z najlepszych osób jakie znam i razem stanowią harmonijną całość” napisała w social mediach.

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank: jak się poznali?

Księżniczka Eugenia (28 lat)  i Jack Brooksbank (31 lat) są razem od ponad sześciu lat. Ich związek musiał jednak przetrwać próbę czasu - księżniczka pracowała na Manhattanie, a jej ukochany przebywał wtedy kilka tysięcy kilometrów dalej.

Obecnie księżniczka Eugenia, wnuczka królowej Elżbiety II, jest sąsiadką księcia Williama i księżnej Kate, gdyż mieszka w pałacu Kensington. Podobno to właśnie tam zamieszka z ukochanym po ślubie - taką informację podaje BBC. Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank wezmą ślub jesienią 2018 roku, czyli kilka miesięcy po ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Zakochani pobiorą się tam gdzie Harry i Meghan, w kaplicy na zamku Windsor. Czy przebiją to wydarzenie? Według brytyjskich mediów oba wydarzenia z pewnością będą konkurować o tytuł najważniejszych wydarzeń 2018 roku. Co prawda o ślubie księcia Harry'ego jest głośno od miesięcy, ale mówi się, że księżniczka Eugenia jest ulubioną wnuczką królowej, która z pewnością postara się, by ten wyjątkowy dzień był dla Eugenii taki, jaki sobie wymarzyła.   

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.