Zobacz zdjęcia!

Gabriela Czernecka 27 lutego 2019 13:51

Czy księżniczka Eugenia jest w ciąży? To z pewnością byłaby wspaniała wiadomość zarówno dla brytyjskiej rodziny królewskiej, jak i jej fanów. W ubiegłym roku na świat przyszedł syn księcia Williama, książę Louis oraz córka Zary Tindall, Lena i niebawem książę Harry po raz pierwszy zostanie ojcem. Czy księżniczka Eugenia będzie następna? Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, internauci nie mają wątpliwości! 

Czy księżniczka Eugenia jest w ciąży?

Ciąża księżniczki Eugenii byłaby kolejną świetną wiadomością dla królowej. Niebawem na świat przyjdzie ósmy prawnuk bądź prawnuczka Elżbiety II, czyli pierwsze dziecko księcia Harry'ego i księżnej Meghan. W ubiegłym roku wszyscy żyli narodzinami trzeciego dziecka Kate i Williama, księcia Louisa, ale na świecie pojawiło się także drugie dziecko Zary Tindall, córeczka Lena (również prawnuczka królowej). Czy księżniczka Eugenia niebawem podzieli się z fanami wspaniałą wiadomością?

Przypomnijmy, że w zeszłym roku stanęła na ślubnym kobiercu u boku Jacka Brooksbanka. Niepisana zasada w rodzinie królewskiej (ale i nie tylko) mówi jednak, że świeżo upieczeni małżonkowie tuż po ślubie rozpoczynają proces powiększania rodziny. Tak było choćby w przypadku księżnej Meghan i księcia Harry'ego, którzy kilka miesięcy po ślubie wydali oświadczenie informujące, że spodziewają się dziecka. 

Co ciekawe, w przypadku księżnej Kate i księcia Williama sprawa nie była taka oczywista. Para powiem postanowiła najpierw zająć się obowiązkami wobec monarchini, a dopiero potem postarać się o potomka. Z decyzją o dziecku Kate i William nie zwlekali jednak zbyt długo, bo dwa lata po ślubie na świecie pojawił się książę George. 

Brytyjskie media donoszą, że teraz o potomka starają się księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank. W zakładach bukmacherskich większość graczy już obstawia, że pierwsze dziecko Eugenii przyjdzie na świat jeszcze w tym roku! Czy te informacje się potwierdzą? Jak na razie czekamy na oficjalne oświadczenie pary, ale według zagranicznych mediów to, pojawi się dopiero po narodzinach pierwszego dziecka Meghan. Podobno Eugenia nie chce odwracać uwagi od ciąży Meghan, ale według najnowszych zdjęć zdaniem internautów oświadczenie może się ukazać lada dzień.

Według fanów rodziny królewskiej na najnowszych zdjęciach księżniczki ta prawdopodobnie swoją stylizacją maskuje ciążowe krągłości? Czy aby na pewno? Eugenia ma na sobie oversize'ową marynarkę i szalik, które faktycznie mogłyby ułatwić ukrywanie ciąży. Czy niebawem Eugenia ogłosi, że spodziewa się dziecka? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.  

1/5
Księżniczka Eugenia
Copyright @Instagram @princesseugenie
1/5

Tak księżniczka Eugenia prezentuje się na najnowszych zdjęciach.

2/5
Księżniczka Eugenia
Copyright @Instagram @princesseugenie
2/5

Zdaniem internautów swoją luźną stylizacją ukrywa ciążowe krągłości!

3/5
Księżniczka Eugenia
Copyright @Instagram @princesseugenie
3/5

Myślicie, że niebawem ogłosi swój błogosławiony stan?

4/5
księżniczka Eugenia
Copyright @Photoshot/REPORTER/East News
4/5

To byłaby wspaniała wiadomość!

5/5
Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank
Copyright @Instagram @theroyalfamily
5/5

Mąż księżniczki na pewno też byłby zachwycony!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.