Gabriela Czernecka 17 lutego 2016 10:00
1/5
Księżniczka Charlotte jak księżna Diana
Copyright @East News
1/5

Córka księcia Williama i księżnej Kate od samego początku wzbudzała zainteresowanie mediów. Dziś dziewczynka ma niespełna trzy latka. Niedawno poszła do przedszkola, a fotografie które jej zrobiono wzbudziły zachwyt wśród internautów. Według internautów księżniczka Charlotte do złudzenia przypomina... księżną Dianę! Czy faktycznie?

 

Polecamy: Koniec z „efektem Kate”! Księżna nie jest już największą kreatorką stylu w Wielkiej Brytanii…

oraz: Od dziecka gotują dla nich najlepsi szefowie kuchni! Co jedzą książę George i księżniczka Charlotte?

 

Księżniczka Charlotte jak księżna Diana

Gdy księżniczka Charlotte pojawiła się na świecie, oczy całego świata zwróciły się właśnie ku niej. Według brytyjskich mediów córka księcia Williama i księżnej Kate od samego początku do złudzenia przypomina księżną Dianę i tak jak ona, już stała się ulubienicą Brytyjczyków. Liczba wyszukiwań „Księżniczka Charlotte” w serwisie eBay zwiększyła się 10-krotnie po jej drugich urodzinach. Wówczas opublikowano oficjalne zdjęcie księżniczki w uroczym żółtym swetrze autorstwa księżnej Kate. Model ten wyprzedał się błyskawicznie! Bardzo szybko w sklepach internetowych zaczęły pojawiać się również jego imitacje. Nic więc dziwnego, że gdy rodzina królewska opublikowała fotografie księżniczki Charlotte tuż przed pierwszym pójściem do przedszkola, podobne do niego ubranka szybko się wyprzedały. Internauci zwrócili także uwagę na to, że księżniczka Charlotte jest niezwykle podobna do księżnej Diany, gdy ta była mała. Specjalnie dla Was postanowiliśmy zrobić takie porównanie. Czy faktycznie księżniczka Charlotte jest podobna do swojej babci? Zobaczcie sami w naszej galerii!

 

Polecamy: Dzięki tym zdjęciom brytyjscy fotografowie uhonorowali księżną Kate. Zobacz galerię!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.