Księżniczka Beatrycze
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Beatrycze zaręczy się lada dzień? Jest właśnie na romantycznych wakacjach!

To miejsce ma specjalne znaczenie dla jej ukochanego...

Weronika Kostyra 12 stycznia 2019 07:50
Księżniczka Beatrycze
Fot. Getty Images

Księżniczka Beatrycze jest od niedawna zakochana! Od kilku miesięcy spotyka się z 34-letnim Eduardo Mapellim Mozzim. Starsza siostra Eugenii, która w ubiegłym roku wyszła za mąż ma bardzo poważne plany wobec swojego ukochanego, który jest milionerem, rozwodnikiem i ma dziecko! Podobno rychły ślub wisi w powietrzu. Para jest właśnie na romantycznych wakacjach i mówi się, że zamierza się tam zaręczyć!

Księżniczka Beatrycze zaręczy się lada dzień?

Związek Beatrycze z Edoardo nie trwa długo, ale ich rodziny znają się od dawna. Po raz pierwszy spotkali się w 2011 roku. Księżniczka była obecna na pogrzebie ojczyma Edoardo, który był przyjacielem jej rodziców. Mieli wielu wspólnych znajomych. Ponownie zaiskrzyło między nimi na początku września ubiegłego roku. Spotkali się w Londynie na przyjęciu u indyjskiego miliardera, Lakshmi Mittala. Od tamtej pory ich znajomość rozwija się bardzo szybko. Zakochanej księżniczce nie przeszkadza przeszłość ukochanego. Przedstawiła go już rodzicom i przyjaciołom. Wszyscy podobno bardzo go polubili.

Beatrycze bardzo dba o prywatność i nie obnosi się swoim związkiem. Nie towarzyszył jej na ślubie siostry w październiku. Z tego powodu pojawiła się plotka, że rozbiła poprzedni związek Edoardo. Poza tym dziennikarze interesują się nią dużo mniej niż jej kuzynami, Williamem i Harrym. Na światło dzienne wypłynęła jedynie informacja, że zakochani są obecnie na romantycznych wakacjach w Kenii, na wyspie Lamu. Rodzina milionera posiada tam własną rezydencję. Media zelektryzował jeden szczegół: to właśnie tam Edoardo oświadczył się swojej poprzedniej partnerce!

The Mirror podaje także, że mężczyzna planował, by jego ślub także odbył się na archipelagu kenijskim. Ostatecznie nie doszło do niego. Nie wiadomo, czy Beatrycze miała z tym coś wspólnego, ponieważ trudno ustalić od kiedy dokładnie ona i Edoardo są parą. Wiele wskazuje jednak na to, że będzie kolejną królewską narzeczoną, a potem panną młodą! 

Ślub księżniczki Eugenii, księżniczka Beatrycze, księżna Sarah
Fot. Andrew Parsons / i-Images/East News

Księżniczka Beatrice, księżniczka Beatrycze, wnuczka królowej Elżbiety II
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?