Księżniczka Beatrycze
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Beatrycze zaręczy się lada dzień? Jest właśnie na romantycznych wakacjach!

To miejsce ma specjalne znaczenie dla jej ukochanego...

Weronika Kostyra 12 stycznia 2019 07:50
Księżniczka Beatrycze
Fot. Getty Images

Księżniczka Beatrycze jest od niedawna zakochana! Od kilku miesięcy spotyka się z 34-letnim Eduardo Mapellim Mozzim. Starsza siostra Eugenii, która w ubiegłym roku wyszła za mąż ma bardzo poważne plany wobec swojego ukochanego, który jest milionerem, rozwodnikiem i ma dziecko! Podobno rychły ślub wisi w powietrzu. Para jest właśnie na romantycznych wakacjach i mówi się, że zamierza się tam zaręczyć!

Księżniczka Beatrycze zaręczy się lada dzień?

Związek Beatrycze z Edoardo nie trwa długo, ale ich rodziny znają się od dawna. Po raz pierwszy spotkali się w 2011 roku. Księżniczka była obecna na pogrzebie ojczyma Edoardo, który był przyjacielem jej rodziców. Mieli wielu wspólnych znajomych. Ponownie zaiskrzyło między nimi na początku września ubiegłego roku. Spotkali się w Londynie na przyjęciu u indyjskiego miliardera, Lakshmi Mittala. Od tamtej pory ich znajomość rozwija się bardzo szybko. Zakochanej księżniczce nie przeszkadza przeszłość ukochanego. Przedstawiła go już rodzicom i przyjaciołom. Wszyscy podobno bardzo go polubili.

Beatrycze bardzo dba o prywatność i nie obnosi się swoim związkiem. Nie towarzyszył jej na ślubie siostry w październiku. Z tego powodu pojawiła się plotka, że rozbiła poprzedni związek Edoardo. Poza tym dziennikarze interesują się nią dużo mniej niż jej kuzynami, Williamem i Harrym. Na światło dzienne wypłynęła jedynie informacja, że zakochani są obecnie na romantycznych wakacjach w Kenii, na wyspie Lamu. Rodzina milionera posiada tam własną rezydencję. Media zelektryzował jeden szczegół: to właśnie tam Edoardo oświadczył się swojej poprzedniej partnerce!

The Mirror podaje także, że mężczyzna planował, by jego ślub także odbył się na archipelagu kenijskim. Ostatecznie nie doszło do niego. Nie wiadomo, czy Beatrycze miała z tym coś wspólnego, ponieważ trudno ustalić od kiedy dokładnie ona i Edoardo są parą. Wiele wskazuje jednak na to, że będzie kolejną królewską narzeczoną, a potem panną młodą! 

Ślub księżniczki Eugenii, księżniczka Beatrycze, księżna Sarah
Fot. Andrew Parsons / i-Images/East News

Księżniczka Beatrice, księżniczka Beatrycze, wnuczka królowej Elżbiety II
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.