księżna Meghan w ciąży, Meghan Markle w ciąży
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To już oficjalne! Księżna Meghan zaczęła rodzić

Pałac Buckingham potwierdza. Brytyjskie media w stanie najwyższej gotowości!

Gabriela Czernecka 6 maja 2019 15:01
księżna Meghan w ciąży, Meghan Markle w ciąży
Fot. Getty Images

Oficjalnie: księżna Meghan zaczęła rodzić! Informację tę potwierdził pałac Buckingham. Kiedy pierwsze dziecko księcia Harry'ego pojawi się na świecie? U boku ukochanej czuwa jej mąż oraz matka, która jakiś czas temu przyleciała do Londynu z USA.

Księżna Meghan zaczęła rodzić - potwierdzenie pałacu Buckingham

Księżna Sussex zaczęła rodzić - podała jako pierwsza królewska korespondentka Sky News, Rhiannon Mills, która potwierdziła, że akcja porodowa rozpoczęła się 6 maja, tydzień po pierwotnie wyznaczonym terminie. „Właśnie potwierdziłam, że #księżnasussex zaczęła rodzić dziś rano. Książę Harry jest z nią”, napisała na Twitterze. Wkrótce doczekaliśmy się również potwierdzenia z pałacu Buckingham. Ósmy prawnuk królowej Elżbiety II może przyjść na świat jeszcze dzisiaj. „Kolejne oświadczenie zostanie przekazane wkrótce”, zaznaczono.

Jak ustalono, akcja porodowa rozpoczęła się dzisiaj wczesnym rankiem, tydzień po wyznaczonym przez lekarzy terminie. Przy boku małżonki czuwa mąż, książę Harry. Prawdopodobnie towarzyszy jej również mama, Doria Ragland, która do Londynu przyleciała dwa tygodnie temu.

Czytaj też: Z OSTATNIEJ CHWILI: Księżna Meghan urodziła! Znamy płeć dziecka

Kiedy zobaczymy pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego?

Do wiadomości publicznej zostanie podana w najbliższym czasie – zgodnie z oczekiwaniami – jedynie informacja, że książęca para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Nie jest planowane, tak jak w przypadku księżnej Kate i księcia Williama, oficjalne wyjście z noworodkiem na rękach przed budynek szpitala i zaprezentowanie niemowlęcia światu zaraz po porodzie. We wcześniejszym oświadczeniu Harry i Meghan zastrzegli, że będą chcieli cieszyć się po narodzinach dziecka jedynie w wąskim gronie, z dala od medialnego zgiełku.

Przypomnijmy, że dwa dni temu podano informację, że brat księcia Williama skrócił swoją dwudniową wizytę w Holandii, planowaną na ten tydzień. Powodem miały być problemy logistyczne, związane z transportem towarzyszących mu dziennikarzy. Nieoficjalnie mówiło się jednak, że chce być w tym szczególnym czasie przy swojej żonie, której poród spodziewany był lada dzień.

Prawdopodobnie matką chrzestną pierwszego dziecka książęcej pary będzie Victoria Beckham, z którą prywatnie się przyjaźnią i która wraz z mężem była obecna na ich ślubie.

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych informacji z Wielkiej Brytanii, dotyczących przyjścia na świat pierwszego dziecka Meghan i Harry'ego!  

księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News
 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!