księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan zabrała syna i opuściła księcia Harry’ego!

Sytuacja panująca w pałacu ją przerosła?

Weronika Kostyra 29 października 2019 10:53
księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. Getty Images

Księżna Meghan przeżywa obecnie trudny czas. Spadła na nią fala ogromnej krytyki po tym, jak w programie dokumentalnym opowiedziała o nieustannej presji z jaką się zmaga. Niestety nie wszyscy docenili szczerość pary książęcej. Wielu zarzuca im, że nie powinni narzekać na swój los, ponieważ są dużo bardziej uprzywilejowani niż większość społeczeństwa. Według najnowszych plotek księżna Meghan nie potrafi poradzić sobie z sytuacją i opuściła pałac zabierając ze sobą małego Archiego!

Księżna Meghan uciekła z pałacu z dzieckiem?

Księżna Meghan ujawniła, że ​​życie w pałacu jest trudniejsze niż sobie wyobrażała, a książę Harry bronił żony, porównując jej los z losem swojej matki, księżnej Diany. Wyznał również prawdę o napiętych stosunkach z księciem Williamem. Dokument przyniósł jednak skutek odwrotny od zamierzonego przez Meghan. Presja nie tylko nie ustała, ale także dołączyła do niej ostra krytyka. Otwarta wojna z mediami przyniosła liczne negatywne publikacje na temat Harry’ego i Meghan.

Ta sytuacja przerosła żonę Harry’ego. Jak podał magazyn In Touch, księżna miała już dość i uciekła. „Rok krytyki ma druzgocący wpływ na Meghan. I prowadzi do najgorszej walki, jaka kiedykolwiek miała miejsce między nią a księciem Harrym”, czytamy. Podobno między małżonkami doszło do poważnej kłótni. To była kropla, która przelała czarę. Meghan w emocjach zabrała ze sobą syna i wyjechała.

In Touch ujawnia także, że cała rodzina królewska jest zaniepokojona i coraz bardziej zirytowana. Podobno sama królowa wysłała Meghan ostatnie ostrzeżenie, a książę William przyznaje, że najbardziej zależy mu na szczęściu brata. Nie wiadomo jednak, czy wszystkie podane informacje są prawdziwe. In Touch jest jednym z tabloidów, z którym walczą Harry i Meghan. Istnieje przypuszczenie, że nowe sensacyjne doniesienia są próbą zemsty na książęcej parze. Pozostaje nam czekać na potwierdzenie tych informacji. 

Okładka In Touch, księżna Meghan i książę Harry
Fot. In Touch

Księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…