Wszystko przez to, że chciała ukryć ciążę?!

Olga Figaszewska 13 października 2018 18:04

Za nami kolejny królewski ślub. W piątek miłość przyrzekali sobie księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank. Oczywiście nie ma mowy o tym, by wydarzenie mogło obyć się bez wpadek. Jedną z nich zaliczył nawet sam pan młody. Z kolei księżna Meghan po raz kolejny złamała królewski protokół! O czym mowa? 

Księżna Meghan złamała protokół, by ukryć ciążę?

Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Oprócz zjawiskowej kreacji panny młodej, uwagę przyciągnęła... księżna Meghan! Żona księcia Harry'ego po raz kolejny popełniła modową wpadkę i złamała zasady królewskiego protokołu. Księżna Sussex pojawiła się na uroczystości w granatowej kreacji z kolekcji GivenchyNie byłoby oczywiście w tym nic kontrowersyjnego, gdyby nie kolor stylizacji! 

Jak donoszą media, para młoda zaznaczyła, by goście unikali ciemnych odcieni stylizacji. Czyżby Meghan znów pokazała swoją niepokorną naturę? A może księżna chciała ukryć ciążę? Od kilku miesięcy spekuluje się, że wkrótce rodzina królewska doczeka się kolejnego potomka. Jednak do tej pory oficjalnie te informacje nie zostały potwierdzone. Fani brytyjskiej monarchii doszukują się na ostatnich zdjęciach ciążowych krągłości. Są już widoczne?   

1/5
Księżna Meghan na śluie księżniczki Eugenii
Copyright @East News
1/5

2/5
Księżna Meghan na śluie księżniczki Eugenii
Copyright @East News
2/5

3/5
Ślub księżniczki Eugenii, księżna Meghan Markle
Copyright @Getty Images
3/5

4/5
księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Rex Features/East News
4/5

5/5
księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Rex Features/East News
5/5

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.