O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Meghan złamała protokół na ślubie księżniczki Eugenii! 

Wszystko przez to, że chciała ukryć ciążę?!

Olga Figaszewska 13 października 2018 18:04

Za nami kolejny królewski ślub. W piątek miłość przyrzekali sobie księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank. Oczywiście nie ma mowy o tym, by wydarzenie mogło obyć się bez wpadek. Jedną z nich zaliczył nawet sam pan młody. Z kolei księżna Meghan po raz kolejny złamała królewski protokół! O czym mowa? 

Księżna Meghan złamała protokół, by ukryć ciążę?

Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Oprócz zjawiskowej kreacji panny młodej, uwagę przyciągnęła... księżna Meghan! Żona księcia Harry'ego po raz kolejny popełniła modową wpadkę i złamała zasady królewskiego protokołu. Księżna Sussex pojawiła się na uroczystości w granatowej kreacji z kolekcji GivenchyNie byłoby oczywiście w tym nic kontrowersyjnego, gdyby nie kolor stylizacji! 

Jak donoszą media, para młoda zaznaczyła, by goście unikali ciemnych odcieni stylizacji. Czyżby Meghan znów pokazała swoją niepokorną naturę? A może księżna chciała ukryć ciążę? Od kilku miesięcy spekuluje się, że wkrótce rodzina królewska doczeka się kolejnego potomka. Jednak do tej pory oficjalnie te informacje nie zostały potwierdzone. Fani brytyjskiej monarchii doszukują się na ostatnich zdjęciach ciążowych krągłości. Są już widoczne?   

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.