Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Czas na pojednanie? Księżna Meghan planuje dać swojej rodzinie ostatnią szansę!

Czy w końcu się pogodzą?

Gabriela Czernecka 16 marca 2019 07:01
Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News

Wchodząc do brytyjskiej rodziny królewskiej Meghan nie miała łatwo. Musiała oswoić się z życiem na świeczniku, podporządkować regułom i przeróżnym zasadom protokołu. Niestety w najtrudniejszych chwilach mogła liczyć jedynie na mamę. Zarówno siostra, jak i ojciec postanowili wykorzystać jej popularność i na niej budować swoją. Spekulowano, że księżna w końcu odcięła się od rodziny, by móc w spokoju cieszyć się swoim szczęściem i skupić na sobie i swoich obowiązkach. Zaprzestała nawet czytania wszelkich informacji na ich temat, by negatywne komentarze nie wpływały negatywnie na nią i na jej dziecko. Okazuje się, że po raz ostatni zdecydowała się dać swojej rodzinie szansę. Czy Thomas i Samantha ją wykorzystają, by naprawić swoje stosunki z księżną?

Meghan odnowi kontakty z ojcem?

Relacje Meghan z rodzina odkąd zaczęła spotykać się z księciem Harrym nie należą do najlepszych. Ojciec księżnej, Thomas nieustannie udzielał wywiadów, w których krytykował córkę i oskarżał ją o brak troski i zainteresowania jego losem. Sugerował, że odcięła się od rodziny, gdy tylko zaczęło się jej lepiej powodzić. Zaczęto się więc zastanawiać, czy Meghan kiedykolwiek podejmie próbę rozmowy z ojcem.

Podobnie było w przypadku relacji księżnej z przyrodnią siostrą Samanthą, która wciąż negatywnie wypowiada się na temat Meghan, a co więcej, pracuje nad publikacją na jej temat. Jedyną osobą, na którą wciąż może liczyć jest jej mama, Diora Ragland, która utrzymuje z córką dobre kontakty, a według nieoficjalnych źródeł ma wspomóc młodych rodziców w wychowywaniu ich pierwszego potomka.

Wygląda na to, że Meghan w zaawansowanej ciąży postanowiła dać swojej rodzinie ostatnią szansę. Tuż przed narodzinami dziecka księżna Sussex podjęła decyzję, by umożliwić ojcu i siostrze spotkanie z córką bądź synem. Jak podaje przyjaciel księżnej w rozmowie z serwisem Daily Mail: „Chce zaprosić ich do siebie po narodzinach dziecka.Rozumie, że presja mediów może być ciążąca, dlatego jest jej przykro z powodu tego, co przechodzą jej bliscy. Liczy, że dziecko scali rodzinę i że przestaną ją krytykować w mediach”. mówi.

Znajomy Meghan podkreśla, że tak naprawdę życie księżnej jeśli chodzi o tryb życia bardzo się nie zmieniło: „Jeszcze kiedy była aktorką miała mało czasu dla bliskich. Mimo to, oni zawsze ją wspierali”, zdradza. Skąd więc u nich taka niechęć w stosunku do księżnej? Nie wiadomo, ale właśnie Thomas i Samantha otrzymali ostatnią szansę na pojednanie. Czy w końcu pogodzą się z Meghan? 

Samantha Markle, siostra księżnej Meghan, Thomas Markle, ojciec księżnej Meghan
Fot. East News

Księżna Meghan w ciąży
Fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.