Tym razem wraz z nimi podróżował będzie syn Archie

Gabriela Czernecka 15 marca 2020 10:51

Księżna Meghan i książę Harry wrócą do Wielkiej Brytanii! Choć książęca para Sussex zapowiedziała, że mimo rezygnacji z królewskich obowiązków zamierza odwiedzać królową i pozostałych członków rodziny królewskiej, niewielu sądziło, że nastąpi to tak szybko. Meghan i Harry zamierzają już za kilka miesięcy spędzić trochę czasu z Elżbietą II. Tym razem w podróży towarzyszył będzie im syn Archie. Poznajcie szczegóły.

Księżna Meghan i książę Harry wracają do Wielkiej Brytanii

Na początku stycznia książęca para Sussex ogłosiła rezygnację z królewskich obowiązków. Małżeństwo oficjalnie zakończy reprezentować królową wraz z końcem marca. Księżna Meghan już ma za sobą ostatnie oficjalne wyjścia w imieniu monarchini i kilka dni temu powróciła do Kanady, gdzie wraz z mężem planują wieść dalsze życie. Z kolei książę Harry wciąż pozostaje w Wielkiej Brytanii, gdzie dogaduje szczegóły swojej decyzji i dalszych losów. Choć książęca para Sussex zapowiedziała, że zamierza odwiedzać Londyn, to nikt nie spodziewał się, że tak szybko para zdecyduje się na powrót do kraju. Szczegóły ich podróży ujawnił The Sun.

Jak donosi brytyjski magazyn, księżna Meghan i książę Harry wraz z małym Archie'm przyjadą do królowej Elżbiety II. Małżeństwo odwiedzi monarchinię w jej posiadłości w Balmoral. Archie Mountbatten-Windsor, który w maju skończy rok, będzie po raz pierwszy spędzał wakacje w szkockiej rezydencji królowej. Wygląda na to, że będzie to jego pierwsza podróż do Wielkiej Brytanii, odkąd jego rodzice podjęli decyzję o wycofaniu się z królewskich funkcji.

Na razie nie jest podana dokładna data tego kiedy, książęca para Sussex odwiedzi królową. Mówi się, że małżeństwo na pewno pojawi się na oficjalnym świętowaniu urodzin królowej, jeśli te ze względu na koronawirusa nie zostaną odwołane. Według brytyjskiej prasy, Archie najprawdopodobniej już wtedy dołączy do swoich rodziców. Zaznaczmy, że coroczne święto Trooping of the Color, odbywa się w czerwcu. Choć królowa Elżbieta II obchodzi swoje urodziny 21 kwietnia, mieszkańcy Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej świętują ten wyjątkowy dzień dopiero w drugą sobotę czerwca. Jak co roku przez ulice Londynu przechodzi tego dnia parada znana jako Trooping the Colour. Udział w niej bierze tysiące żołnierzy, koni oraz setki tysięcy ludności cywilnej, którzy wspólnie z monarchinią celebrują jej święto. Zaznaczmy, że królowa nie opuściła ani jednej parady, pomijając rok 1950, kiedy zorganizowano strajk na kolei. Jak na razie obchody 94. urodzin królowej Elżbiety II nie zostały odwołane.

Magazyn The Times informuje, że najprawdopodobniej młode małżeństwo zamierza spędzić kilka dni z królową w jej posiadłości Balmoral, gdzie monarchini spędza wakacje. Mówi się także, że małżeństwo z dzieckiem odwiedzi także księcia Karola i jego żonę, księżną Camillę. Już jakiś czas temu brytyjskie media informowały, że królowa było bardzo zasmucona tym, że Meghan i Harry przylecieli do Wielkiej Brytanii pełnić ostatnie obowiązki bez syna. Wówczas Archie pozostał pod opieką niani, a prywatnie koleżanki Meghan, Jessici Mulroney.

Jak podaje źródło magazynu The Sun królowa bardzo chciałabym mieć bliższy kontakt z prawnukom Archie'm, ale na razie próbuje oswoić się z obecną sytuacją. Według źródła magazynu: „Królowa stara się zachować optymizm, co do tej sytuacji, ale nigdy nie zamierza narzucać swojej woli Meghan i Harry'emu, nawet po tym wszystkim, co się wydarzyło”, czytamy. Wygląda na to, że Elżbieta II w końcu znów zobaczy swojego prawnuka, a my z niecierpliwością czekamy na pierwsze zdjęcia rocznego Archiego. To będzie nie lada gratka dla fanów książęcej pary!  

1/5
Archie Harrison 2019
Copyright @Instagram
1/5

Archie Harrison Mountbatten-Windsor już w maju skończy roczek.

2/5
Meghan.Harry,Archie
Copyright @Getty Images
2/5

Według brytyjskich mediów, książęca para Sussex zamierza już niebawem odwiedzić królową Elżbietę II. W tej podróży towarzyszyć będzie im syn Archie.

3/5
Archie Harrison chrzest
Copyright @Instagram
3/5

Odwiedzając królową, Harry i Meghan mają w planach spędzenie kilku dni w towarzystwie księcia Karola.

4/5
księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Copyright @Getty Images
4/5

To będzie pierwsza podróż Archiego do Wielkiej Brytanii od czasu ogłoszenia decyzji Meghan i Harry'ego, dotyczącej rezygnacji z królewskich obowiązków.

5/5
księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Copyright @Getty Images
5/5

Jak na razie oficjalna data przylotu małżeństwa nie została podana do publicznej wiadomości. Brytyjskie media spekulują, że małżeństwo odwiedzi monarchinię w czerwcu podczas Trooping The Colour 2020, jeśli oczywiście obchody dojdą do skutku. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.