Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan chciała poznać Brytyjczyka o „odpowiedniej reputacji”?

Jej znajomość z Harrym nie jest przypadkowa?

Weronika Kostyra 22 maja 2019 09:52
Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News

Księżna Meghan Markle i książę Harry niedawno obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Ich związek nie budzi już tak wielkich emocji jak tuż po ogłoszeniu zaręczyn. Nie brakowało wtedy głosów, że zakochani nie pasują do siebie. Nie chodziło jedynie o amerykańskie pochodzenie czy o to, że była aktorką i rozwódką starszą od ukochanego. Jej dawni znajomi sugerowali, że związała się z księciem jedynie dla sławy i prestiżu związanego z rolą księżnej. Najnowsze doniesienia znów sugerują, że spotkanie Meghan i Harry’ego nie było przypadkiem…

Księżna Meghan szukała bogatego Brytyjczyka?

Wbrew wątpliwościom Meghan doskonale odnalazła się w roli księżnej. Przestrzega zasad panujących na dworze, lecz pozostaje sobą i wprowadza pewne zmiany i unowocześnienia. Nic nie świadczy o tym, by była próżna i interesowna. Przed ślubem księcia Harry’ego przestrzegał przed tym brat Meghan. Wysłał do niego list, w którym napisał: „Nie rozumiem dlaczego nie widzisz prawdziwej Meghan, którą widzi teraz cały świat. Meghan próbująca odegrać rolę księżniczki jak aktorka niskich lotów z Hollywood to już przeżytek. Ta sterana, płytka i próżna kobieta zrobi z ciebie i z twojego dziedzictwa pośmiewisko”.

Z kolei „życzliwa” była przyjaciółka księżnej Ninaki Priddy informowała media, że „to wyrachowana dziewczyna, która dojdzie po trupach do celu. Tej Meghan, którą kiedyś znałam, już dawno nie ma”. Nawiązała ona do okoliczności rozwodu Meghan Markle z jej pierwszym mężem, producentem Trevorem Engelsonem. Aktorka była z nim podobno tak długo, jak zapewniał jej ciekawe role. Kiedy nie mógł już rozwinąć jej kariery, porzuciła go.

Wtedy zaczęła podobno szukać kontaktów wśród brytyjskiej arystokracji. O wszystkim poinformowała celebrytka Lizzie Cundy. The Sun podaje, że w 2013 roku podczas kolacji charytatywnej Meghan Markle zapytała ją wprost: „Czy znasz jakichś sławnych facetów?”. Tłumaczyła jej, że ma słabość do Brytyjczyków i chętnie pozna bliżej jednego z nich. Cundy relacjonuje jednak, że zależało jej, by miał „odpowiednią reputację”. Celebrytka zaaranżowała jej spotkanie z Mattem Cardle, zwycięzcą programu X Factor. Meghan spotkała się też z byłym piłkarzem Ashleyem Cole’em. Nie znalazła jednak wymarzonego kandydata na męża. Niewiele później inna znajoma Meghan umówiła ją na randkę w ciemno z księciem Harrym. Oboje nie wiedzieli podobno z kim mają się spotkać.

Resztę historii już znamy… 

Księżna Meghan zaliczyła pierwszą modową wpadkę
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Księżna Meghan zaliczyła pierwszą modową wpadkę
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!