Książę Harry, księżna Meghan, Harry i Meghan
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Meghan nie powiedziała Harry'emu o adoptowanej córce?!

To dla niego prawdziwa niespodzianka

Sabina Zięba 14 marca 2020 19:15
Książę Harry, księżna Meghan, Harry i Meghan
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Wydawałoby się, że wszystkie fakty z życia księżnej Meghan są już znane, jednak nic bardziej mylnego. Kolejne informacje dotyczące pary Sussex zaskakują fanów. Choć emocje po rezygnacji z pełnienia oficjalnych funkcji członków brytyjskiej rodziny królewskiej już opadły, nadal jest o nich głośno. Tym razem za sprawą dziewczynki, którą była aktorka miała adoptować przed małżeństwem z księciem Harrym!

Adoptowane dziecko księżnej Meghan

Ta informacja zaskoczyła Brytyjczyków, a najbardziej, podobno, księcia Harry'ego. Choć para Sussex jest małżeństwem już od blisko dwóch lat, księżna Meghan nie znalazła chwili, by opowiedzieć swojemu mężowi o dziewczynce, którą zajmowała się jeszcze zanim się związali. Jak to możliwe?

Archie, synek Meghan i Harry'ego ma zaledwie 10 miesięcy i jest oczkiem w głowie młodych rodziców. Jednak to nie pierwsze dziecko, nad którym sprawowała opiekę amerykańska aktorka. Najnowsze wydanie australijskiego magazynu Women’s Day na okładce informuje: „Ujawniona tajemnicza córka Meghan!”.

W środku czytamy, że Meghan i jej poprzedni mąż, Trevor Engelson, chcieli adoptować 4-latkę z domu zastępczego w Los Angeles. Księżna poznała ją dzięki swojej matce, która jako pracownik socjalny miała z dziewczynką kontakt. Informator wyjawia: „Meghan często odwiedzała ją z Dorią i desperacko chciała ją adoptować przed założeniem własnej rodziny. Ale wszystko się rozpadło, kiedy dostała rolę w serialu W garniturach i przeniosła się do Kanady, by na koniec ostatecznie rozstać się z Trevorem”.

Podobno Meghan cały czas utrzymuje kontakt z dziewczynką, mimo jej adopcji przez inną rodzinę. Harry o sytuacji miał się dowiedzieć dopiero w zeszłym miesiącu, kiedy księżna potajemnie ją odwiedziła. Było to dla niego prawdziwym zaskoczeniem: „Harry był całkowicie zszokowany wiadomościami i powiedział znajomym, że Meghan go okłamuje. W końcu tyle przeszli razem, że ten sekret wydaje się prawie niewybaczalny”.

Myślicie, że Meghan ukrywa jeszcze wiele sekretów?  

księżna Meghan, Meghan Markle, okładka, adoptowana córka
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!