KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kate nie może mieć więcej dzieci? Doniesienia tabloidu nie stawiają królowej w dobrym świetle

Najbardziej zaskakuje reakcja księcia Williama...

Gabriela Czernecka 16 lutego 2021 18:07

Księżna Kate nie może mieć więcej dzieci? Taką informację publikuje na swoich łamach w najnowszym wydaniu Globe, twierdząc że do sytuacji w głównej mierze przyczyniła się książęca para Sussex, ale także sama królowa. Najbardziej jednak zaskakuje zachowanie księcia Williama. Poznajcie szczegóły.

Księżna Kate nie może mieć więcej dzieci

Chwilę po tym, jak świat obiegła radosna nowina o drugiej ciąży księżnej Meghan, magazyn Globe donosi, że księżna Kate zmaga się z osobistym dramatem. Według tabloidu żona księcia Williama nie może mieć więcej dzieci. Jak podaje magazyn, przyczyniła się do tego sama królowa. W jaki sposób? Według informatora Globe, księżna Kate marzyła o wielkiej rodzinie. Jeszcze niedawno pisano, że pragnęła tak jak królowa Elżbieta II, wychować czwórkę dzieci, ale teraz mowa jest o sześciorgu dzieci.

Księżna Kate z dziećmi
Fot. Getty Images

Niestety jej marzenia nie spełnią się. Wszystko przez księcia Harry’ego i księżną Meghan, którzy podjęli decyzję o odejściu z rodziny królewskiej. Tym samym większość wykonywanych przez nich obowiązków spoczywa teraz na barkach Kate i Williama. Księżna, mając pod opieką trójkę dzieci i jeszcze więcej zobowiązań z ramienia królowej, nie miałaby szans na jakikolwiek urlop, nie mówiąc o urlopie macierzyńskim.

Według tabloidu, królowa wydała dekret, który informuje, że Kate i William oraz Karol i Camilla mają teraz za zadanie podtrzymywać wizerunek rodziny królewskiej i żaden odpoczynek czy wolne nie wskazane. Biorąc pod uwagę, że książęca para Cambridge cieszy się obecnie większą popularnością, nikt nie wyobraża sobie, by nagle,  w wyniku ciąży księżna przestała udzielać się publicznie. Przypomnijmy, że przy każdej z trzech ciąż przyszła mama zmagała się z ciężką chorobą hyperemesis gravidarum, czyli najbardziej ostrą odmianę występujących w ciąży nudności i wymiotów. Szczególnie utrudnia to funkcjonowanie w pierwszych miesiącach stanu błogosławionego. 

Wygląda jednak na to, że księżna musi pożegnać się z myślami o kolejnym dziecku: „Rodzina królewska rozpaczliwie potrzebuje Williama i Kate, by ratować monarchię. Królowa już im powiedziała im, że przyszłość rodziny spoczywa na ich barkach – a Kate jest tak popularna, że nie mogą pozwolić jej na spędzanie kilku miesięcy na urlopie macierzyńskim”, pisze tabloid.

Kate nie może mieć dzieci przez królową?

Choć nic nie wskazuje na to, by księżna miała ostatnio gorszy czas, magazyn pisze wprost, jaka była jej reakcja na krótkie oświadczenie królowej: „Powiedziano mi, że Kate ma złamane serce”, zdradza informator gazety. „Jest mamą trójki, ale zawsze chciała mieć dużo dzieci. Rozumie, że pałac zmaga się z kryzysem z powodu odejścia Harry’ego i Meghan, to nie może powstrzymać się od obwiniania tych dwójki, dodaje.

NIkogo nie dziwi reakcja Kate, bardziej jednak zaskakuje to, jak książę William przyjął nowinę królowej. Zdaniem informatora magazynu książę odczuwa swego rodzaju ulgę, bowiem nie wyobraża sobie przejęcia obowiązków królowej w pełnym wymiarze, a jednocześnie zajmowania się dziećmi: „Kate zawsze chciała mieć sześcioro dzieci, a gdyby sprawy potoczyły się po jej myśli, wkrótce ogłosiłaby czwartą ciążę. Książę wie, że jego żona jest rozczarowana, ale uważa, że ich trójka wystarczy”. 

To nie stawia monarchini w dobrym świetle, ale królowa dała się już poznać jako ta, która monarchię stawia na pierwszym miejscu. Wygląda na to, że tym razem nie mogło być inaczej... 

Księżna Kate dzieci
Fot. Getty Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.