księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Kate i książę William spotkali się z książęcą parą Sussex?!

Czy to przełom w ich relacjach?

Redakcja VIVA! 1 października 2020 13:51
księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Czy to przełom w ich relacjach i udało im się zażegnać konflikt? Zagraniczne media podają, że Meghan i Harry spotkali się z Kate i Williamem. O czym rozmawiali? 

Księżna Kate i książę William odwiedzili księcia Harry'ego i Meghan?

Wszystko miało zacząć się od konfliktu między księżną Kate a księżną Meghan. Obie panie od początku nie darzyły się sympatią i trzymały dystans. To ochłodziło także relacje między braćmi. Książęce pary starały się wzajemnie unikać. A jeśli już zdarzało się, że pojawiali się na oficjalnych wydarzeniach, wyczuwano między nimi napicie.

Wydawało się, że sytuacja poprawi się w momencie, gdy książęca para Sussex opuści rodzinę królewską i zrezygnuje z pełnienia obowiązków. Tymczasem okazuje się, że książęcej parze Cambridge nie podoba się działalność Meghan i Harry’ego. Mimo swojej decyzji, wciąż są silnie związani z brytyjską rodziną królewską.

Jak sugeruje jeden z amerykańskich tabloidów, księżna Kate i książę William potajemnie wybrali się do Los Angeles, by porozmawiać z Meghan i Harrym o książce Finding Freedom i ocalić reputację monarchii. Czy książęca para Sussex miała z nią coś wspólnego? William chce to wyjaśnić z nimi osobiście bez obecności królowej. Podejrzewają, że Meghan współpracowała z autorami książki.

Autorami biografii książęcej pary Sussex są dziennikarze, którzy często towarzyszyli im podczas podróży. W książce ujawniono, że to książę podjął decyzję o odejściu od rodziny królewskiej, opowiedziano historię  pierwszego spotkania pary i rozwoju ich miłości. Tymczasem William i Kate mają do nich pretensje o to, że sami zostali przedstawieni na kartach biografii w niekorzystnym świetle. 

„Ta książka, która pomimo zaprzeczeń autorów, ma na sobie odciski palców Meghan, namalowała Williama jako snoba, a jego żonę jako niechętną królową lodu – i nic nie może być dalsze od prawdy”, podaje Woman’s Day.

Meghan Markle, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

„William ma już dość poczucia wyższości Markle i uważa, że ​​spotkanie z nimi twarzą w twarz jest jedynym rozwiązaniem. Nie może uwierzyć, że doszło do takiej sytuacji”, wyznał informator tabloidu.

Zachodnie media wielokrotnie sugerowały, że obie pary zamierzają zakopać topór wojenny i zbudować swoja relację od nowa. Czy tym razem doszło do konfrontacji? Trudno w to uwierzyć, głównie ze względu na to, że rodzina królewska podporządkowuje się zasadom i nie ryzykowałaby podróży w czasie pandemii koronawirusa. Pojawia się także pytanie, czemu mieliby właśnie teraz mierzyć się z Meghan i Harrym, skoro książka została już opublikowana i szeroko rozreklamowana. Książęca para Sussex zaprzeczała też doniesieniom, jakby mieli cokolwiek wspólnego z jej wydaniem.  

Źródło: Woman’s Day, GossipCop.com

Womans Day, księżna Meghan, książę Harry
Fot. materiały prasowe

Księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.