Książę William
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę William zaskoczył mieszkańców Londynu! Zrobił nietypowy gest... 

„Książę ludu! To niesamowite z jego strony”, czytamy

Karol Sowa 10 czerwca 2022 18:15
Książę William
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Brytyjska rodzina królewska stara się jak najczęściej brać udział w wydarzeniach, które mają pomóc innym ludziom. Tym razem nie było inaczej! Książę William zaskoczył Brytyjczyków. Wyszedł na ulice Londynu. Warto dodać, że z prawa brytyjskiego wynika, że książę William jest drugim członkiem rodziny królewskiej w kolejce do tronu. Według wielu sondaży cieszy się on bardzo dużą popularnością w społeczeństwie. Mieszkańcy Wysp Brytyjskich właśnie jego widzą na tronie zaraz po Elżbiecie II, a nie jej syna Karola. Ostatni gest umocnił ich w tym przekonaniu. 

Książę William rozdawał gazety na ulicach Londynu! 

Jak wiadomo, rodzina królewska słynie z wielu działań dobroczynnych. Są również bardzo zaangażowani w sprawy każdego obywatela. Nigdy nie przestają pomagać. Tym razem nie było inaczej. Książę William postanowił zaskoczyć mieszkańców Londynu. Kiedy ludzie szli ulicami miasta mogli zobaczyć, jak syn Karola rozdaje gazety. Jest to niespotykany obrazek. Nie był ubrany w tradycyjny garnitur, tylko w zwykłą czerwoną kamizelkę, czapkę z daszkiem oraz miał przy sobie plik gazet, które zostały przekazane Brytyjczykom. Zdjęcia z księciem szybko zamieszczono na Instagramie. Wyjaśniono również, że to działanie miało na celu pomóc w sprzedaży czasopisma „The Big Issue". Pieniądze, które udało się zebrać zostały przekazane bezdomnym. „To zaszczyt spotkać przyszłego króla, który okazał się bardzo skromny i pracował po cichutku w tle, pomagając najbardziej potrzebującym. Te małe gesty są często niewidoczne”, napisał Matthew Gardner, czyli emerytowany policjant. Udostępnił on zdjęcie ze swoim szwagrem i księciem na swoich social-mediach. Dodał również: „Na koniec książę Wiliam zapytał mojego szwagra, czy chce kupić jeden egzemplarz. Odpowiedział: Nie mam drobnych!. Wtedy książę wyjął czytnik kart kredytowanych... Tego nie da się nauczyć! Bezcenne!", czytamy. „Książę ludu! Wow, to niesamowite z jego strony. Książę William w tajemnicy pojawił się na ulicach Londynu, by sprzedawać egzemplarze magazynu „The Big Issie" i zebrać pieniądze na pomoc bezdomnym”, napisał. W internecie nie brakuje również pozytywnych komentarzy na ten temat. 

CZYTAJ TEŻ: Wielka Brytania. Te triki makijażowe księżnej Kate sprawiają, że wygląda młodziej

Książę William, Instagram
Fot. Instagram

Książę William. Finał Pucharu Anglii, 14.05.2022
Fot. Robin Jones/Getty Images

Książę William. Finał Pucharu Anglii, 14.05.2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.