EN_01417992_0154, księżna Kate, książę William, Kate nie jest zachwycona prezentem od Williama, co przygotował dla niej ukochany?
Fot. Cover Images/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Co książę William podarował żonie na 40. urodziny? Księżna Kate nie była zachwycona

Nie spodziewał się takiej reakcji ukochanej

Olga Figaszewska 4 stycznia 2022 12:51
EN_01417992_0154, księżna Kate, książę William, Kate nie jest zachwycona prezentem od Williama, co przygotował dla niej ukochany?
Fot. Cover Images/East News

Za kilka dni, 9 stycznia 2022 roku, księża Kate będzie świętowała okrągłe urodziny. To dla ukochanej księcia Williama będzie wyjątkowa chwila. Ulubienica Brytyjczyków skończy 40 lat. W ubiegłym roku, ze względu na pandemię, nie planowano większej uroczystości. Z pewnością i tym razem, księżna Kate będzie świętowała swój dzień w gronie najbliższych. Na jaki pomysł wpadł książę William? Tabloidy podały, że wnuk Elżbiety II przygotował dla ukochanej specjalny prezent. Niestety, spotkał się on z chłodnym przyjęciem.

Księżna Kate – co otrzyma od ukochanego na 40. urodziny?

Wydawałoby się, że książę William zna ukochaną bardzo dobrze i znalezienie dla niej wyjątkowego prezentu nie sprawi mu żadnej trudności. Co podaruje jej na 40. urodziny? Księżna Cambridge na pewno się tego nie spodziewała.

Tabloidom udało się dotrzeć do informacji, z których wynika, że książę William zorganizował dla Kate daleką podróż. Wybiorą się w nią wraz z trójką pociech. Mowa o Nowym Jorku. William pomyślał o wszystkim i dla nikogo nie zabraknie atrakcji. Jest pewien, że dla dzieci: George’a, Charlotte i Louisa, to będzie świetna przygoda, a dla ukochanej sentymentalna podróż. Podobno wnuk Elżbiety II wynajął apartament w hotelu The Carlyle, gdzie zatrzymali się podczas ostatniej wizyty w 2014 roku.

Zobacz też: Księżna Kate i książę William złożyli noworoczne życzenia. Ich stylizacje są obłędne

Fot. James Whatling/EAST NEWS

EN_01102787_0003, księżna Kate
Fot. AP Photo/ Ian West, Pool/AP/East News
„Był tak podekscytowany, że powiedział o tym Kate. Ma pomysły, jak spędzić rodzinnie czas, zaplanował wycieczki do muzeum, jazdę na łyżwach i romantyczne kolacje we dwoje, gdy dzieci pójdą spać”, mówi źródło tabloidu.

Zdaniem New Idea, księżna Kate nie doceniła starań małżonka. Myśl o wyjeździe za granicę po prostu ją paraliżuje. Obawia się, że w hotelu mogłaby przez przypadek spotkać Meghan i Harry’ego. Książęca para Sussex również lubi odwiedzać to miejsce.

„Kate czuje się znowu jak w szkole z internatem. Martwi się, że księżna Meghan lub jej przyjaciele, będą ją obserwować. Nie jest to dla niej komfortowa sytuacja. Istnieje szansa, że Meghan i Harry sami pojawią się tam w podróży służbowej. Zrobili to dwa razy w ciągu ostatnich kilku miesięcy”, twierdzi New Idea.

Czy książę William przygotował plan awaryjny?  

Źródło: New Idea

Czytaj także: Księżna Kate i książę William jednym gestem zaprzeczają plotkom o kryzysie w małżeństwie

księżna Kate, książę William z wizytą w Szkocji, 2021
Fot. Chris Jackson/Press Association/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.