Kate, william, Londyn 17.10.2021 rok
Fot. Tim Rooke/Shutterstock
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate i książę William złożyli noworoczne życzenia. Ich stylizacje są obłędne

„Najpiękniejsza para pod słońcem”, zachwycają się fani

Damian Brillowski 1 stycznia 2022 14:00
Kate, william, Londyn 17.10.2021 rok
Fot. Tim Rooke/Shutterstock

Księżna Kate i książę William z okazji Nowego Roku złożyli za pośrednictwem mediów społecznościowych noworoczne życzenia. Do życzeń dodali zdjęcie w eleganckich kreacjach. Wyglądają niczym hollywoodzkie gwiazdy. Fani byli zachwyceni i pisali pod postem wiele ciepłych słów uznania i podziwu dla królewskiej pary. Zobacz, jak prezentowali się księżna Kate i książę William. 

Księżna Kate i książę William jako ulubieńcy Brytyjczyków 

Gdy ostatnio królowa Elżbieta II podupadła na zdrowiu, to znaczną część jej obowiązków przejęli księżna Kate i książę William. Para niezwykle mocno angażuje się w powierzone im zadania. Nie dziwi zatem fakt, że mieszkańcy Wielkiej Brytanii widzieliby na tronie jako następcę monarchini właśnie księcia Williama, a nie jego ojca księcia Karola. 

Aby być jeszcze bliżej Brytyjczyków i fanów z całego świata księżna Kate i książę William założyli profile w mediach społecznościowych. To właśnie w internecie publikują zdjęcia z ważnych uroczystości czy podróży, gdzie udają się z delegacją. Zdarza się im też pokazać, jak spędzają czas wolny. Ostatnio furorę w mediach zrobiło nagranie, na którym księżna Kate gra na pianinie podczas świąt Bożego Narodzenia. Prawdą jest, że księżna ukończyła szkołę muzyczną, zaliczając pięć klas. 

Czytaj także: Księżna Kate w duecie z Tomem Walkerem. Zagrała na pianinie podczas świątecznego koncertu

Kate, william, Londyn 17.10.2021 rok
Fot. Tim Rooke/Shutterstock

Księżna Kate i książę William, Londyn, 17.10.2021 rok

Księżna Kate i książę William złożyli noworoczne życzenia 

Z okazji Nowego Roku para księżyca opublikowała nowe zdjęcie. Co ciekawe fotografia pochodzi z premiery ostatniego filmu o Jamesie Bondzie pt. „Nie czas umierać”. To właśnie podczas filmowego wydarzenia księżna Cambridge zaprezentowała się na czerwonym dywanie w złotej kreacji z dekoltem projektu Jenny Packham. Jej wartość wyceniono na 15 tys. zł. Do sukni dobrała złote kolczyki. Całość dopełniła eleganckim upięciem włosów. 

Pod fotografią, na której księżyca para serdecznie uśmiecha się do fanów można dostrzec noworoczne życzenia.

„Życzymy wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku!”, napisali księżna Kate i książę William. 

Pod postem w sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo wyrazów uznania dla książęcej pary. 

„Piękne zdjęcie! Dziękuję, że się nim podzieliliście”, „Po prostu uwielbiam widzieć, jak okazują sobie uczucia”, „Taka urocza i autentyczna para”, „O rany, tak bardzo podoba mi się to zdjęcie! Co za piękna para! Po prostu uwielbiam was. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Was wszystkich i Waszej rodziny”, „Najpiękniejsza para pod słońcem”, „Kate ma prześliczną sukienkę. Ona zawsze idealnie się prezentuje”, pisali zachwyceni internauci.

Zobacz, jak prezentowała się książęca para, dawno nie byli tak radośni i szczęśliwi.  

Czytaj także: Księżna Kate i książę William jednym gestem zaprzeczają plotkom o kryzysie w małżeństwie

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.