Te zdjęcia podbiją Wasze serca!

Gabriela Czernecka 11 grudnia 2020 20:39

Książę William i księżna Kate pojawili się w The Palladium, by obejrzeć specjalne przedstawienie pantomimiczne, które odbyło się w ramach podziękowań pracownikom i ich rodzinom za pracę, jaką wykonywali przez cały rok. Książęca para Cambridge pojawiła się jednak w niezwykłym towarzystwie. Po raz pierwszy od dawna mieliśmy okazje podziwiać całą rodzinę Cambridge w komplecie!

Książę William i księżna Kate z dziećmi na pantomimie

Na takie zdjęcia od dawna czekali fani brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę William i księżna Kate pojawili się publicznie, ale tym razem w cudownym towarzystwie. Książęca para po raz pierwszy pozowała na czerwonym dywanie w towarzystwie dzieci - księcia George’a, księżniczki Charlotte i księcia Louise’a. Cała rodzina Cambridge pojawiła się w The Palladium, by obejrzeć specjalnie przygotowaną pantomimę. Mocno trzymając rodziców za ręce, weszli do teatru, oczarowani widokiem żonglujących śnieżkami elfów. To dla małych członków rodziny Windsorów z pewnością niesamowite przeżycie.

Patrząc na ich wspólne zdjęcia, trudno się nie usmiechnąć! Wyglądają naprawdę uroczo - Louis wyrósł, księżniczka Charlotte powoli dogania wzrostem starszego brata, z kolei książę George nic się nie zmienił - wciąż podczas publicznych wystąpień wygląda jakby był kompletnie nie przejęty tym, jak wielkie wzbudza zainteresowanie. I jak tu ich nie kochać? Zobaczcie sami, jak się prezentowali. 

1/5
Książę William i księżna Kate z dziećmi, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Copyright @Getty Images
1/5

Rodzina książęcej pary Cambridge w komplecie!

2/5
Księżna kate i książę William z dziećmi
Copyright @Getty Images
2/5

Książę William i księżna Kate z dziećmi - księciem George'm, księżniczką Charlotte i księciem Louise'm.

3/5
Księżna kate i książę William z dziećmi
Copyright @Getty Images
3/5

Księżna Kate z księciem Louisem i księżniczką Charlotte.

4/5
Książę Louis i księżna Kate
Copyright @GETTY IMAGES
4/5

Książę Louis i księżna Kate

5/5
książę Louis, książę George, księżniczka Charlotte
Copyright @Getty Images
5/5

Cała rodzina Cambridge po raz pierwszy na czerwonym dywanie. Oczywiście największą uwagę przykuwały dzieci Kate i Wiliama. Jak oni wyrośli! Ale ten czas leci... 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.