Te zdjęcia podbiją Wasze serca!

Gabriela Czernecka 11 grudnia 2020 20:39

Książę William i księżna Kate pojawili się w The Palladium, by obejrzeć specjalne przedstawienie pantomimiczne, które odbyło się w ramach podziękowań pracownikom i ich rodzinom za pracę, jaką wykonywali przez cały rok. Książęca para Cambridge pojawiła się jednak w niezwykłym towarzystwie. Po raz pierwszy od dawna mieliśmy okazje podziwiać całą rodzinę Cambridge w komplecie!

Książę William i księżna Kate z dziećmi na pantomimie

Na takie zdjęcia od dawna czekali fani brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę William i księżna Kate pojawili się publicznie, ale tym razem w cudownym towarzystwie. Książęca para po raz pierwszy pozowała na czerwonym dywanie w towarzystwie dzieci - księcia George’a, księżniczki Charlotte i księcia Louise’a. Cała rodzina Cambridge pojawiła się w The Palladium, by obejrzeć specjalnie przygotowaną pantomimę. Mocno trzymając rodziców za ręce, weszli do teatru, oczarowani widokiem żonglujących śnieżkami elfów. To dla małych członków rodziny Windsorów z pewnością niesamowite przeżycie.

Patrząc na ich wspólne zdjęcia, trudno się nie usmiechnąć! Wyglądają naprawdę uroczo - Louis wyrósł, księżniczka Charlotte powoli dogania wzrostem starszego brata, z kolei książę George nic się nie zmienił - wciąż podczas publicznych wystąpień wygląda jakby był kompletnie nie przejęty tym, jak wielkie wzbudza zainteresowanie. I jak tu ich nie kochać? Zobaczcie sami, jak się prezentowali. 

1/5
Książę William i księżna Kate z dziećmi, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Copyright @Getty Images
1/5

Rodzina książęcej pary Cambridge w komplecie!

2/5
Księżna kate i książę William z dziećmi
Copyright @Getty Images
2/5

Książę William i księżna Kate z dziećmi - księciem George'm, księżniczką Charlotte i księciem Louise'm.

3/5
Księżna kate i książę William z dziećmi
Copyright @Getty Images
3/5

Księżna Kate z księciem Louisem i księżniczką Charlotte.

4/5
Książę Louis i księżna Kate
Copyright @GETTY IMAGES
4/5

Książę Louis i księżna Kate

5/5
książę Louis, książę George, księżniczka Charlotte
Copyright @Getty Images
5/5

Cała rodzina Cambridge po raz pierwszy na czerwonym dywanie. Oczywiście największą uwagę przykuwały dzieci Kate i Wiliama. Jak oni wyrośli! Ale ten czas leci... 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.