Książę Harry, Meghan Markle
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

„Każdy szczegół był starannie zaplanowany’’. Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się!

Damian Duda 28 sierpnia 2017 11:00
Książę Harry, Meghan Markle
Fot. Getty Images

Jak informują brytyjskie media, Meghan Markle i książę Harry zaręczyli się. Internauci zastanawiają się, czy szykuje się ślub stulecia, który przebije ceremonię księcia Williama i księżnej Kate. „Harry chciał, żeby pierścionek był równie wyjątkowy co obrączka z 18-karatowym szafirem, którą William podarował Kate’’,  twierdzi znajomy pary.

Zobacz też: „To było kilka długich nocy”. Sekret księcia Harry'ego sprzed 10 lat wyszedł na jaw!

Zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle

Od kiedy w prasie kolorowej zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia na temat nowej dziewczyny syna księżnej Diany i księcia Karola, rozpoczęły się spekulacje, czy ten związek zakończy się ślubem. Media śledzą każdy ich krok. Jednak sami zainteresowani konsekwentnie milczą. Na drodze do szczęścia miała stanąć im... księżna Camilla, która od razu zapowiedziała, że jeśli Meghan zdecyduje się wyjść za księcia Harry'ego, wybranka następcy tronu nie będzie miała łatwego życia.

Książę Harry oraz Meghan wybrali się do Botswany. W mediach pojawiły się informacje, że to właśnie tam młodszy brat księcia Williama poprosił swoją wybrankę o rękę.

„Każdy szczegół był starannie zaplanowany. Jeszcze przed przybyciem do Botswany książę zaaranżował niewielkie przyjęcie-niespodziankę na 36. urodziny Meghan. Impreza odbyła się w domu jego przyjaciela, było mnóstwo lokalnego jedzenia i afrykańska muzyka. Meghan zaniemówiła z wrażenia i była bardzo poruszona’’, twierdzi znajomy księcia w rozmowie „US Weekly’’.

To niejedyne źródło tabloidu. Gazeta powołuje się na kolejnego informator. „Harry nie zdradził szczegółów ani dokładnej daty, ale chciał się oświadczyć w okolicach rocznicy śmierci swojej mamy, aby odtąd móc kojarzyć sierpień z czymś radosnym, a nie tylko z traumą. Chciał też zrobić to w miejscu bliskim jego sercu’, czytamy na łamach „US Weekly’’.

Przeczytaj też: Książę Harry po raz pierwszy w poruszających słowach o pogrzebie matki: „Dzisiaj taka sytuacja nie miałaby miejsca”

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.