Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To dlatego nie złożyli życzeń księżnej Kate. Książę Harry i księżna Meghan podjęli zaskakującą decyzję!

Wszystko przez... hejterów!

Gabriela Czernecka 10 stycznia 2021 10:22
Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Minął rok odkąd książę Harry i księżna Meghan zrezygnowali z pełnienia królewskich funkcji. Od tamtej pory rzadko mamy okazję widywać ich publicznie. Para wyprowadziła się z Wielkiej Brytanii, sama zarabia na swoje utrzymanie i nie reprezentuje już monarchini. Teraz małżeństwo podjęło kolejną ważną decyzję. Czy wyjdzie im ona na dobre?

Książę Harry i księżna Meghan rezygnują z social mediów

Gdy Meghan i Harry rok temu ogłosili, że rezygnują z pełnienia królewskich funkcji wszyscy doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że czeka ich intensywny czas. Para w ciągu dwunastu miesięcy kompletnie odmieniła swoje życie. Małżeństwo rozwija swoją fundację Archewell. NIedawno podpisali także umowę o wartości 100 mln funtów z Netflixem - małżeństwo będzie produkować filmy, seriale i programy dla dzieci z odpowiednim przesłaniem. Teraz jak podaje Sunday Times, książęca para Sussex podjęła kolejną ważną decyzję.

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Meghan i Harry nie bedą korzystać z social mediów, by za ich pośrednictwem promować swoją fundację. Zdaniem magazynu, małżeństwo Sussex nie planuje też powrotu na Instagrama i Facebooka w charakterze prywatnym. Skąd taka decyzja?

Para często wypowiada się na temat nadużyć w sieci, wielokrotnie zmagali się z wulgarnymi i nieprzychylnymi komentarzami internautów. Szczególnie krytykowano postawę Meghan, jak np. gdy do sieci wyciekło zdjęcie księżnej z przyjaciółkami z fotobudki, które miało pozostać prywatne. Początkowo podawano, że fotografię usunięto z jednego z profili z mediów społecznościowych, ponieważ nie miało ono ujrzeć światła dziennego. Dopiero później ujawniono, że pod zdjęciem pojawiła się masa wulgarnych i pełnych agresji komentarzy pod kątem księżnej.

Tym samym wyjaśniła się zagadka dotycząca tego, że Meghan i Harry nie złożyli w social mediach życzeń księżnej Kate. Niektóre zagraniczne serwisy sugerowały, że para nie złożyła księżnej życzeń ze względu na wciąż trwający między nimi konflikt. Jak widać, powód był kompletnie inny.

Choć małżeństwo nie planuje więc rozwijania swoich kont na takich platformach, jak Instagram czy Facebook, to wciąż ich działania będą promowane przez media internetowe. Małżeństwo od kilku tygodni tworzy podcasty na Spotify i co jakiś czas dzieli się oficjalnymi fotografiami za pośrednictwem oficjalnych kont fundacji, które wspierają i którym patronują. Możemy więc być pewni, że jeśli para będzie chciała podzielić się swoimi sukcesami bądź dobrymi wiadomościami z życia prywatnego, z pewnością znajdą sposób, by tego dokonać! 

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.