Książę George i księżniczka Charlotte na pierwszym planie!

Gabriela Czernecka 18 maja 2018 09:01

Tym wydarzeniem żyje cała Wielka Brytania. Właśnie ogłoszono listę paziów i druhenek, które podczas ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle powędrują w orszaku. Na liście znalazło się aż dziesięcioro dzieci! Wśród nich nie mogło zabraknąć księcia George'a i księżniczki Charlotte, których w tych rolach mieliśmy już okazję podziwiać choćby na ślubie Pippy Middleton. Małe druhny i drużbowie towarzyszyli także Kate i Williamowi. Kto pójdzie w orszaku Harry'ego i Meghan?

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle: druhny i drużbowie

Na druhny i drużbów składają się dzieci rodziny królewskiej i bliskich znajomych młodej pary w wieku od trzech do siedmiu lat. Na przedzie orszaku oczywiście zobaczymy księżniczkę Charlotte, która będzie pierwszą druhną, oraz księcia George'a, który będzie stał na czele drużbów. W Wielkiej Brytanii ich funkcje nazywa się "bridesmaids" oraz "page boys".  

Na stronie brytyjskiej monarchii pojawiła się informacja o tym, kto został  wybrany do orszaku podczas książęcego ślubu. Wśród druhen pierwsza pojawi się córka księcia Williama i księżnej Kate, księżniczka Charlotte.

Cztery kolejne młode damy to chrześniaczki obu  państwa młodych: sześcioletnia Remi oraz siedmioletnia Rylan Litt (chrześnice Meghan, córki Benity Litt i Darrena Litta), trzyletnia Florence van Cutsem (córka Alice van Cutsem i Nicholasa van Cutsem) oraz czteroletnia Ivy, córka Jessici Mulroney (przyjaciółki Meghan Markle). Co ciekawe Jessica również będzie miała ważną rolę, ale dorosłej druhny - taką funkcję na ślubie księżnej Kate pełniła Pippa. 

Wśród drużb (inaczej zwanych paziami) pierwszy będzie kroczył dumny książę George. Pozostali "page boys" to chrześniak księcia Harry'ego - sześcioletni Jasper Dyer (syn Amandy Dyer i Marka Dyera) -  i dwóch bliźniaków, synów Jessici - siedmioletni John i Brian. Zobaczcie, jak wyglądało to w przypadku ślubu księżnej Kate czy Pippy Middleton!  

1/7
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, druhenki i drużbowie
Copyright @East News
1/7

Na ślubie Pippy Middleton w orszaku paziów i druhen najważniejszą funkcję pełnił książę George!

2/7
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, druhenki i drużbowie
Copyright @East News
2/7

Do zadań paziów, inaczej zwanych także "page boys"  należy między innymi sypanie kwiatków.

3/7
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, druhenki i drużbowie
Copyright @East News
3/7

Na ślubie siostry księżnej Kate, mała księżniczka Charlotte podbiła serca gości i fotoreporterów. Czy tym razem odwróci uwagę od panny młodej? To się okaże!

4/7
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, druhenki i drużbowie
Copyright @East News
4/7

Podczas ślubu Pippy Middleton księżniczka Charlotte oraz książę George pełnili bardzo ważne funkcje. Teraz, podczas ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle, będzie podobnie.

5/7
Jessica Mulroney
Copyright @Instagram @jessicamulroney
5/7

Tym razem w orszaku podczas ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle zobaczymy także dzieci przyjaciółki panny młodej.

6/7
Jessica Mulroney
Copyright @Instagram @jessicamulroney
6/7

Jak poradzą sobie z tym zadaniem?

7/7
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, druhenki i drużbowie
Copyright @East News
7/7

Trzeba przyznać, że małe druhenki i drużbowie wyglądają naprawdę uroczo!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.