KSIĄŻĘ HARRY, KSIĄŻĘ FILIP
Fot. GETTY Images
krÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania: Harry nie jest synem księcia Karola?! To archiwalne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości!

Wszystko ujawnia fotografia księcia Filipa sprzed lat!

Gabriela Czernecka 15 kwietnia 2021 15:26
KSIĄŻĘ HARRY, KSIĄŻĘ FILIP
Fot. GETTY Images

Książę Harry nie jest synem księcia Karola? - to pytanie co rusz powraca w brytyjskich mediach, a to za sprawą głośnego romansu księżnej Diany z Jamesem Hewittem, którego podejrzewa się ojcostwo księcia Sussex. Choć plotki zostały zdementowane lata temu, informacja co jakiś czas pojawia się w mediach. Najnowsze zdjęcie udostępnione w social mediach przez znanego królewskiego fotografa ostatecznie je uciszy! 

Czy książę Karol jest ojcem księcia Harry’ego?

Małżeństwo Diany Spencer z księciem Karolem pełne było tajemnic, skandali i zdrad. Para wzajemnie dopuszczała się romansów, a niektóre z nich wyszły na jaw już lata temu. W przypadku księcia Karola każdy dziś pamięta wypowiedziane przez niego słowa do Camilli Parker-Bowles: „Chcę być twym tamponem”. Ale księżna Diana również przyznała się do romansu Przez pięć lat, od 1986 do 1991 roku, spotykała się z przystojnym wojskowym Jamesem Hewittem. „Tak, uwielbiałam go. Kochałam go. Ale bardzo mnie zawiódł”, przyznała w 1995 roku podczas głośnego wywiadu dla stacji BBC. Wówczas ujawniła światu sekrety z małżeństwa z następcą brytyjskiego tronu

ZOBACZ: Trwa pogrzeb księcia Filipa. Zapraszamy do RELACJI NA ŻYWO>>

Harry jak książę Filip
Fot. Getty Images

Kto jest ojcem księcia Harry’ego?

Jak zdradził osobisty ochroniarz, który odpowiadał za bezpieczeństwo księżnej w tamtym czasie, księżna Diana i James Hewitt mieli gorący romans. Gdy James Hewitt przebywał w Arabii Saudyjskiej, księżna miała mu wysyłać magazyny pornograficzne, których nie sposób zdobyć w tamtym kraju. Gdy tylko Hewitt powrócił do kraju, Diana zaprosiła go do prywatnej posiadłości pod nieobecność księcia Karola. Para miała tam spędzić wspólnie pięć dni. Warto wspomnieć, że odesłano wówczas całą służbę, by kochankowie mieli zapewnioną prywatność.

Dlaczego książę Harry jest rudy?

Po ujawnieniu romansu Diany z Hewittem media zaczęły spekulować, że to właśnie on jest ojcem księcia Harry’ego. Skąd takie doniesienia? Chodzi o kolor włosów majora. Podobnie jak książę Harry, kapitan miał rude włosy. Pisano, że Harry nie tylko jest do niego uderzająco podobny, ale ma również podobne zainteresowania. Łatwo jednak dowieść, że są to tylko plotki. Dowodem ma być wiek księcia Harry’ego, który urodził się w 1984 roku, czyli dwa lata wcześniej zanim Diana rzuciła się w ramiona Hewitta.

Zobacz równieżHarry nie jest synem księcia Karola?! Szokujące doniesienia z Wielkiej Brytanii

Książę Filip jak książę Harry? Oto dowód, że jest synem Karola

Teraz światło dzienne ujrzał kolejny dowód. Chodzi o zdjęcia księcia Filipa z młodości. Mąż królowej miał kiedyś brodę! Królewski fotograf Chris Jackson odszukał archiwalne wydanie magazynu Paris Match. Wydanie pochodzi z 1957 roku, a na okładce widnieje zdjęcie księcia Edynburga. Fotografię niedawno zmarłego męża królowej Elżbiety II wykonano, gdy miał 36 lat, czyli dokładnie tyle, ile ma dziś jego wnuk, książę Harry. Harry na fotografii jest łudząco podobny do swojego dziadka! Internauci piszą wprost, że ta fotografia uciszy wszystkie plotki głoszące, że Harry nie jest synem Karola. Tego podobieństwa nie da się nie zauważyć... 

 

książę Harry ojciec
Fot. Getty Images

 Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o brytyjskiej rodzinie królewskiej? Po te książki warto sięgnąć!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.