KSIĄŻĘ HARRY, KSIĄŻĘ FILIP
Fot. GETTY Images
krÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry nie jest synem księcia Karola? To archiwalne zdjęcie zdradza całą prawdę!

Wszystko ujawnia fotografia księcia Filipa sprzed lat!

Gabriela Czernecka 9 listopada 2021 13:16
KSIĄŻĘ HARRY, KSIĄŻĘ FILIP
Fot. GETTY Images

Kto jest ojcem księcia Harry'ego? - to pytanie co rusz powraca w brytyjskich mediach. Od lat prasa przypomina głośny romans księżnej Diany z Jamesem Hewittem, którego podejrzewa się ojcostwo księcia Sussex. Choć plotki zostały zdementowane lata temu, informacja co jakiś czas pojawia się w mediach. Najnowsze zdjęcie udostępnione w social mediach przez znanego królewskiego fotografa ostatecznie je uciszy! 

Czy książę Karol jest ojcem księcia Harry’ego?

Małżeństwo Diany Spencer z księciem Karolem pełne było tajemnic, skandali i zdrad. Para wzajemnie dopuszczała się romansów, a niektóre z nich wyszły na jaw już lata temu. W przypadku księcia Karola każdy dziś pamięta wypowiedziane przez niego słowa do Camilli Parker-Bowles: „Chcę być twym tamponem”. Ale księżna Diana również przyznała się do romansu Przez pięć lat, od 1986 do 1991 roku, spotykała się z przystojnym wojskowym Jamesem Hewittem. „Tak, uwielbiałam go. Kochałam go. Ale bardzo mnie zawiódł”, przyznała w 1995 roku podczas głośnego wywiadu dla stacji BBC. Wówczas ujawniła światu sekrety z małżeństwa z następcą brytyjskiego tronu

ZOBACZ: O romansie Diany i Jamesa Hewitta pisały wszystkie media. Co tak naprawdę ich łączyło?

Harry jak książę Filip
Fot. Getty Images

Kto jest ojcem księcia Harry’ego?

Jak zdradził osobisty ochroniarz, który odpowiadał za bezpieczeństwo księżnej w tamtym czasie, księżna Diana i James Hewitt mieli gorący romans. Gdy James Hewitt przebywał w Arabii Saudyjskiej, księżna miała mu wysyłać magazyny pornograficzne, których nie sposób zdobyć w tamtym kraju. Gdy tylko Hewitt powrócił do kraju, Diana zaprosiła go do prywatnej posiadłości pod nieobecność księcia Karola. Para miała tam spędzić wspólnie pięć dni. Warto wspomnieć, że odesłano wówczas całą służbę, by kochankowie mieli zapewnioną prywatność.

Zobacz: Karol zdradzał ją z Camillą, ale Diana również dopuszczała sięromansów. Kim byli mężczyźni jej życia?

Dlaczego książę Harry jest rudy?

Po ujawnieniu romansu Diany z Hewittem media zaczęły spekulować, że to właśnie on jest ojcem księcia Harry’ego. Skąd takie doniesienia? Chodzi o kolor włosów majora. Podobnie jak książę Harry, kapitan miał rude włosy. Pisano, że Harry nie tylko jest do niego uderzająco podobny, ale ma również podobne zainteresowania. Łatwo jednak dowieść, że są to tylko plotki. Dowodem ma być wiek księcia Harry’ego, który urodził się w 1984 roku, czyli dwa lata wcześniej zanim Diana rzuciła się w ramiona Hewitta.

Zobacz równieżHarry nie jest synem księcia Karola?! Szokujące doniesienia z Wielkiej Brytanii

Książę Filip jak książę Harry? Oto dowód, że jest synem Karola

Teraz światło dzienne ujrzał kolejny dowód. Chodzi o zdjęcia księcia Filipa z młodości. Mąż królowej miał kiedyś brodę! Królewski fotograf Chris Jackson odszukał archiwalne wydanie magazynu Paris Match. Wydanie pochodzi z 1957 roku, a na okładce widnieje zdjęcie księcia Edynburga. Fotografię niedawno zmarłego męża królowej Elżbiety II wykonano, gdy miał 36 lat, czyli dokładnie tyle, ile ma dziś jego wnuk, książę Harry. Harry na fotografii jest łudząco podobny do swojego dziadka! Internauci piszą wprost, że ta fotografia uciszy wszystkie plotki głoszące, że Harry nie jest synem Karola. Tego podobieństwa nie da się nie zauważyć... 

 

książę Harry ojciec
Fot. Getty Images

 Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o brytyjskiej rodzinie królewskiej? Po te książki warto sięgnąć!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.