KSIĄŻĘ HARRY, KSIĄŻĘ FILIP
Fot. GETTY Images
krÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania: archiwalne zdjęcie rozwiewa wątpliwości, że książę Harry nie jest synem księcia Karola

Doskonałym dowodem jest fotografia księcia Filipa sprzed lat!

Gabriela Czernecka 15 lutego 2022 13:16
KSIĄŻĘ HARRY, KSIĄŻĘ FILIP
Fot. GETTY Images

Od lat w brytyjskich mediach regularnie pojawia się pytanie: kto jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego? Podejrzewano, że książę Sussex jest synem Jamesa Hewitta, z którym księżna Diana miała mieć romans. Plotki zdementowano lata temu, a mimo to prasa co jakiś czas przypomina tę informację. Znany królewski fotograf umieścił w świecie wyjątkowe, archiwalne zdjęcie, które raz na zawsze powinno rozwiać wszelkie wątpliwości w tej kwestii. 

Czy książę Karol jest ojcem księcia Harry’ego?

Małżeństwo Diany Spencer z księciem Karolem pełne było tajemnic, skandali i zdrad. Para wzajemnie dopuszczała się romansów, a niektóre z nich wyszły na jaw już lata temu. W przypadku księcia Karola każdy dziś pamięta wypowiedziane przez niego słowa do Camilli Parker-Bowles: „Chcę być twym tamponem”. Ale księżna Diana również przyznała się do romansu Przez pięć lat, od 1986 do 1991 roku, spotykała się z przystojnym wojskowym Jamesem Hewittem. „Tak, uwielbiałam go. Kochałam go. Ale bardzo mnie zawiódł”, przyznała w 1995 roku podczas głośnego wywiadu dla stacji BBC. Wówczas ujawniła światu sekrety z małżeństwa z następcą brytyjskiego tronu

ZOBACZ: O romansie Diany i Jamesa Hewitta pisały wszystkie media. Co tak naprawdę ich łączyło?

Harry jak książę Filip
Fot. Getty Images

Kto jest ojcem księcia Harry’ego?

Jak zdradził osobisty ochroniarz, który odpowiadał za bezpieczeństwo księżnej w tamtym czasie, księżna Diana i James Hewitt mieli gorący romans. Gdy James Hewitt przebywał w Arabii Saudyjskiej, księżna miała mu wysyłać magazyny pornograficzne, których nie sposób zdobyć w tamtym kraju. Gdy tylko Hewitt powrócił do kraju, Diana zaprosiła go do prywatnej posiadłości pod nieobecność księcia Karola. Para miała tam spędzić wspólnie pięć dni. Warto wspomnieć, że odesłano wówczas całą służbę, by kochankowie mieli zapewnioną prywatność.

Zobacz: Karol zdradzał ją z Camillą, ale Diana również dopuszczała sięromansów. Kim byli mężczyźni jej życia?

Dlaczego książę Harry jest rudy?

Po ujawnieniu romansu Diany z Hewittem media zaczęły spekulować, że to właśnie on jest ojcem księcia Harry’ego. Skąd takie doniesienia? Chodzi o kolor włosów majora. Podobnie jak książę Harry, kapitan miał rude włosy. Pisano, że Harry nie tylko jest do niego uderzająco podobny, ale ma również podobne zainteresowania. Łatwo jednak dowieść, że są to tylko plotki. Dowodem ma być wiek księcia Harry’ego, który urodził się w 1984 roku, czyli dwa lata wcześniej zanim Diana rzuciła się w ramiona Hewitta.

Zobacz równieżHarry nie jest synem księcia Karola?! Szokujące doniesienia z Wielkiej Brytanii

Książę Filip jak książę Harry? Oto dowód, że jest synem Karola

Teraz światło dzienne ujrzał kolejny dowód. Chodzi o zdjęcia księcia Filipa z młodości. Mąż królowej miał kiedyś brodę! Królewski fotograf Chris Jackson odszukał archiwalne wydanie magazynu Paris Match. Wydanie pochodzi z 1957 roku, a na okładce widnieje zdjęcie księcia Edynburga. Fotografię niedawno zmarłego męża królowej Elżbiety II wykonano, gdy miał 36 lat, czyli niemalże tyle samo, ile ma dziś jego wnuk, książę Harry. Harry na fotografii jest łudząco podobny do swojego dziadka! Internauci piszą wprost, że ta fotografia uciszy wszystkie plotki głoszące, że Harry nie jest synem Karola. Tego podobieństwa nie da się nie zauważyć... 

 

książę Harry ojciec
Fot. Getty Images

 Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o brytyjskiej rodzinie królewskiej? Po te książki warto sięgnąć!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?