Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON
POŻEGNANIE

Krzysztof Ibisz żegna ojca wzruszającymi słowami…

Władysław Ibisz zmarł 14 lutego

Gabriela Czernecka 28 lutego 2019 11:37
Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON

Krzysztof Ibisz we wzruszających słowach pożegnał zmarłego przed kilkoma dniami ojca. Władysław Ibisz zmarł 14 lutego 2019 roku, o czym poinformowała na swoich łamach Gazeta Wyborcza, publikując  jego nekrolog. Pogrzeb ojca dziennikarza odbył się 27 lutego. Krzysztof Ibisz dzień wcześniej prowadził ramówkę Polsatu, a wczoraj uczestniczył w pogrzebie ojca. Na swoim Instagramie zamieścił poruszające słowa...

Krzysztof Ibisz w poruszających słowach żegna ojca

O śmierci ojca Krzysztofa Ibisza poinformowała Gazeta Wyborcza, kótra na swojej stronie opublikowała nekrologo. Władysław Ibisz zmarł 14 lutego 2019 roku. W nekrologu mogliśmy przeczytać, że mgr inż. Władysław Ibisz był uznanym profesjonalistą "w zakresie papiernictwa, technik i maszyn drukujących, zagadnień związanych z procesami wydawniczymi, fotografią i reprodukcją". Pracował też na stanowiskach dyrektorskich w Zakładach Poligraficznych, Zjednoczeniu Przemysłu Poligraficznego oraz w Departamencie Książki Ministerstwa Kultury i Sztuki.

Jego pogrzeb odbył sie 27 lutego w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny. Został pochowany w rodzinnym grobie na Cmentarzu w Wilanowie. Krzysztof Ibisz jeszcze dwa dni temu prowadził ramówkę Polsatu. Zachował się bardzo profesjonalnie -  nie poprosił o zastępstwo i zabawiał gości tak, jakby nic się nie stało. Dziennikarz nie kryje jednak wielkiego smutku po stracie ojca.

Wczoraj uczestniczył w smutnej ceremonii pogrzebowej. Upust swoim emocjom dał na Instagramie, gdzie w poruszających słowach pożegnał tatę. „Żegnaj Kochany Tato. Czuwaj nade mną jak do tej pory. Dziękuję, że jestem. Razem z Tobą odchodzi część mnie. Tęsknię za Tobą. Władysław Ibisz 1933”, napisał. 

Obserwatorzy Ibisza złożyli mu kondolencje i wyrazy współczucia. 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.