Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON
VIVA! Tylko u nas

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie najmłodszego synka. Borys ma już trzy miesiące!

Uroczy maluch zachwycił internautów

Marta Nawacka 18 grudnia 2022 19:54
Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON

Parę miesięcy temu Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna doczekali się narodzin synka. Chłopiec właśnie skończył trzy miesiące, a prezenter pokazał w mediach społecznościowych jego najnowsze zdjęcie. „Nasz cudowny domowy weekend we czwórkę”, napisał pod postem. Internauci nie kryli zachwytu maluchem.

Krzysztof Ibisz po raz trzeci został ojcem

Popularny prezenter we wrześniu tego roku po raz trzeci został ojcem. Krzysztof Ibisz ma już dwóch synów: Maksymiliana ze związku z Anną Zejdler oraz Vincenta, który jest owocem małżeństwa z Anną Nowak. W zeszłym roku ulubieniec widzów zdecydował się na ślub z młodszą o 27 lat Joanną Kudzbalską, która fanom może być znana z drugiej edycji programu Top Model. Niedawno zakochani doczekali się narodzin pierwszego wspólnego dziecka i zarazem trzeciego syna prezentera. 18 września na świat przyszedł Borys.

Czytaj też: Anna Maria Jopek ma dwóch dorosłych synów. Dla dzieci zrezygnowała z wielu rzeczy

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Krzysztof Ibisz z żoną Joanną

Krzysztof Ibisz opublikował nowe zdjęcie najmłodszego syna

Joanna Ibisz, ukochana prezentera, chętnie eksponowała swoje ciążowe krągłości. Kilka dni po porodzie fani pary mogli zobaczyć również pierwsze zdjęcia maluszka, którym podzielili się szczęśliwi rodzice. „18.09.2022r. przyszedł na świat nasz Synek, Borys Ibisz. Za wsparcie w tym pięknym okresie bardzo dziękujemy Naszym Kochanym Rodzicom”, napisał Krzysztof Ibisz. Ostatnio zakochani pojawili się wspólnie podczas 30-lecia Polsatu, gdzie Joanna Ibisz zachwycała formą po porodzie.

Od tego momentu prezenter chętnie publikował kolejne zdjęcia, na których uwieczniał swoją najmłodszą pociechę. Teraz pokazał nową fotografię, na której pozuje wraz z chłopcem. Mały Borys skończył już trzy miesiące! „Nasz cudowny domowy weekend we czwórkę .Pozdrawiamy i życzymy przyjemnej niedzieli”, napisał Krzysztof Ibisz pod postem. Urocze, rodzinne kadry rozczuliły internautów, którzy nie szczędzili ciepłych słów pod adresem synka prezentera.  

Zobacz także: Gdy zmarł ich ojciec, szybko dorośli... Co dziś robią synowie Krystyny Jandy?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.