Krzysztof Ibisz z synem Vincentem, Krzysztof Ibisz
Fot. Instagram/@Krzysztof Ibisz
z życia gwiazd

Krzysztof Ibisz zapozował z synem na ściance. 17-letni Vincent bardzo się zmienił!

Pojawili się razem na koncercie „100 lat Disneya”. Jedna rzecz podzieliła internautów...

Marcjanna Maryszewska 29 marca 2023 08:03
Krzysztof Ibisz z synem Vincentem, Krzysztof Ibisz
Fot. Instagram/@Krzysztof Ibisz

Za nami wyjątkowy wieczór zadedykowany fanom produkcji Disneya. Jedną z gwiazd goszczących na koncercie był Krzysztof Ibisz, który zapozował na ściance wraz z synem u boku! Nastoletni Vincent przeszedł sporą metamorfozę… Do którego z rodziców jest bardziej podobny? Internauci są podzieleni…  

Syn Krzysztofa Ibisza pójdzie w jego ślady?

O tym, że Vincent Ibisz chciałby spróbować swoich sił w telewizji, wiadomo nie od dziś. Syn jednego z najsłynniejszych polskich prezenterów od najmłodszych lat z pasją obserwował poczynania taty. Podczas pracy na planie Tańca z Gwiazdami był nawet jego wiernym towarzyszem oraz… asystentem! „Nie sądziłem, że ten młody człowiek w pełni zafascynowany telewizją, będzie smakował każdy moment spędzony ze mną na planie programu. Jego dojrzałość urzekła moje ojcowskie serce. Brawo synu, mieć takiego partnera w pracy to prawdziwe szczęście” — pisał w 2020 roku na Instagramie dumny Krzysztof Ibisz.

CZYTAJ TAKŻE: Dziecko było spełnieniem ich marzeń. Tak wyglądała historia miłości Joanny Krupy i Douglasa Nunesa

Dziś jego syn ma już 17 lat oraz wielkie marzenia! Chętnie towarzyszy tacie podczas oficjalnych wydarzeń oraz pozuje do zdjęć reporterom. Tak było i tym razem — podczas koncertu “100 lat Disneya” syn gwiazdora pojawił się na ściance u jego boku. Nie sposób nie zwrócić uwagi na metamorfozę, jaką przeszedł. Chłopak wielkimi krokami zbliża się ku dorosłości!

Krzysztof Ibisz, Vincent Ibisz, 06.03.2020 rok, Taniec z gwiazdami

Krzysztof Ibisz, Vincent Ibisz, 06.03.2020 rok, Taniec z gwiazdami
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Krzysztof Ibisz z 17-letnim synem na koncercie Disneya. Tak wygląda Vincent Ibisz

Vincent to owoc miłości Krzysztofa Ibisza oraz Anny Nowak-Ibisz. Choć małżonkowie od lat nie są już razem, pozostają w dobrych relacjach i wspólnie dbają o wychowanie nastoletniego syna. Na co dzień chłopak mieszka z mamą, lecz ojciec również poświęca tak dużo czasu, jak tylko jest w stanie. Prezenter 28 marca 2023 roku pojawił się z synem u boku podczas koncertu “100 lat Disneya”. Ich wspólne zdjęcia wywołały wiele emocji.

SPRAWDŹ: Największe gwiazdy na koncercie „100 lat Disneya” 

Syn gwiazdora telewizji w zeszłym miesiącu świętował swoje 17. urodziny. Od swojego ostatniego publicznego występu w jego wyglądzie można dostrzec niemałe zmiany — nastolatek skrócił fryzurę, wyraźnie wyrósł oraz zmężniał… Do którego z rodziców jest bardziej podobny? Internauci są w tej kwestii wyraźnie podzieleni! Część z nich wskazuje na wyraźne podobieństwo do ojca, inni zaś wprost przeciwnie! Co wy o tym sądzicie?  

Krzysztof Ibisz z synem, Vincent Ibisz, 28.03.2023

Fot. Piętka Mieszko / AKPA

Fot. Piętka Mieszko / AKPA

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.