David Beckham zdradza Victorię Beckham z Lady Mary Charteris?!
Fot. Getty Images/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Czy to koniec małżeństwa Victorii i Davida Beckhamów?! Ich związek chce zniszczyć inna kobieta!

Konrad Szczęsny 1 grudnia 2017 20:00
David Beckham zdradza Victorię Beckham z Lady Mary Charteris?!
Fot. Getty Images/East News

David i Victoria Beckhamowie rozwiodą się?! Według najnowszych doniesień, taki scenariusz jest wielce prawdopodobny. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że piłkarz w ostatnim czasie ostro flirtuje z Lady Mary Charteris, która wcześniej rozbiła związek Kate Moss i Jamiego Hince’a!

Polecamy też: Czarne chmury nad związkiem Beckhamów? Brytyjski tabloid twierdzi, że dotarł do ich dokumentów rozwodowych

Victoria i David Beckhamowie rozwiodą się?

Dziennikarze magazynu „OK!” twierdzą, że ostatnio między Victorią i Davidem Beckhamami dochodzi do częstych spięć. Jedno z nich miało miejsce, gdy wybrali się razem na romantyczną kolację. Z pozoru niewinny wypad poskutkował karczemną awanturą, którą Posh Spice zrobiła swojemu mężowi z powodu... innej kobiety! Lady Mary Charteris, bo o nią chodzi, miała ostro flirtować z piłkarzem w trakcie jednej z imprez! Co gorsza, on wcale nie opierał się jej urokowi... To o tyle niepokojące, że celebrytka jest znana w Hollywood jako kobieta rozbijająca związki: stała m.in. za rozstaniem Kate Moss i Jamiego Hince’a!

O kryzysie w niemal dwudziestoletnim małżeństwie Victorii i Davida Beckhamów mówi się od dłuższego czasu. Czy faktycznie związek z nim ma osławiona Lady Mary Charteris?

Zobacz też: Sensacyjne doniesienia brytyjskich mediów. Victoria i David Beckhamowie rozstaną się? „Ich związek to czysty układ”

Związek Davida i Victorii Beckhamów

David i Victoria Beckhamowie stanęli na ślubnym kobiercu 4 lipca 1999 r. Owocem płomiennego uczucia, które ich połączyło, jest czwórka dzieci: 18-letni Brooklyn, 15-letni Romeo, 12-letni Cruz oraz 6-letnia Harper. O kryzysie w ich związku plotkuje się co jakiś czas: jedni twierdzą, że odpowiedzialność za niego ponosi była wokalistka Spice Girls, ponieważ rzuciła się w wir obowiązków zawodowych i nie poświęca rodzinie (a szczególnie mężowi) zbyt wiele czasu, inni, że po prostu oboje znudzili się małżeństwem i szukają wrażeń na boku. 

Polecamy też: To jedno z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie. Beckhamowie obchodzą 18. rocznicę ślubu!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.