David Beckham, Victoria Beckham, rozstanie Beckhamów, Victoria i David Beckhamowie rozwiodą się
Fot. Getty Images
O NICH JEST GŁOŚNO

Czarne chmury nad związkiem Beckhamów? Brytyjski tabloid twierdzi, że dotarł do ich dokumentów rozwodowych

Weronika Kostyra 10 września 2017 19:00
David Beckham, Victoria Beckham, rozstanie Beckhamów, Victoria i David Beckhamowie rozwiodą się
Fot. Getty Images

 

Małżeństwo Davida i Victorii Beckhamów od 18 lat uchodzi za jedno z najbardziej zgodnych w show-biznesie. Co pewien czas jednak pojawiają się plotki o rzekomych zdradach, konfliktach i separacji. Brytyjski magazyn „OK.!” tym razem twierdzi, że udało mu się dotrzeć do dokumentów rozwodowych pary. Jaka jest prawda?

 

Beckhamowie planują rozwód?

Tabloid twierdzi, że ich związek to od dawna fikcja, którą podtrzymują ze względu na dzieci i wspólne kontrakty reklamowe. Doszli jednak do wniosku, że dla wszystkich będzie lepiej, jeśli skończą tę grę pozorów i się rozstaną. Chcą zakończyć „związek, który bardziej przypomina biznes niż małżeństwo”, ponieważ wygasła między nimi namiętność i nawet w nowej willi, którą kupili, zajmują osobne sypialnie.

 

Od czasu, kiedy David Beckham zakończył karierę sportową cztery lata temu, zmianie uległ tryb życia całej rodziny. Były piłkarz spędza dużo czasu w domu, jedynie czasami podróżuje lub bierze udział w realizacji kontraktów reklamowych. Z kolei Victoria jest aktywna zawodowo bardziej niż kiedykolwiek – codziennie wychodzi do biura i spędza w nim długie godziny. W tego powodu oboje uzgodnili, że to tata będzie zawoził i odbierał dzieci ze szkoły, a później pomagał w nauce. Od dawna układ ten działa bez zarzutu, ale rodzina spędza ze sobą mało czasu. Tabloid podaje, że między małżonkami nie doszło do konfliktu, lecz po prostu ich drogi się rozeszły.

 

Mimo to „OK!” nie wyjawia skąd wie o rozwodzie, a jego źródła wydają się mało wiarygodne. Fani nie chcą im wierzyć. Plotki o rozstaniu pary pojawiały się dotąd wielokrotnie. Gdyby rzeczywiście doszło do rozwodu Beckhamowie musieliby podzielić wspólny majątek szacowany na miliard dolarów. Problemem byłoby także rozdzielenie opieki nad dziećmi. Do tej pory takie informacje okazywały się nie prawdziwe. Jak będzie tym razem?

 

Victoria i David Beckham 2015
Fot. Getty Images

 

Zobacz także: Są tak samo popularne jak ich mężczyźni. Które WAGs mają najwięcej fanów na Instagramie?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.