David Beckham, Victoria Beckham, rozstanie Beckhamów, Victoria i David Beckhamowie rozwiodą się
Fot. Getty Images
O NICH JEST GŁOŚNO

Czarne chmury nad związkiem Beckhamów? Brytyjski tabloid twierdzi, że dotarł do ich dokumentów rozwodowych

Weronika Kostyra 10 września 2017 19:00
David Beckham, Victoria Beckham, rozstanie Beckhamów, Victoria i David Beckhamowie rozwiodą się
Fot. Getty Images

 

Małżeństwo Davida i Victorii Beckhamów od 18 lat uchodzi za jedno z najbardziej zgodnych w show-biznesie. Co pewien czas jednak pojawiają się plotki o rzekomych zdradach, konfliktach i separacji. Brytyjski magazyn „OK.!” tym razem twierdzi, że udało mu się dotrzeć do dokumentów rozwodowych pary. Jaka jest prawda?

 

Beckhamowie planują rozwód?

Tabloid twierdzi, że ich związek to od dawna fikcja, którą podtrzymują ze względu na dzieci i wspólne kontrakty reklamowe. Doszli jednak do wniosku, że dla wszystkich będzie lepiej, jeśli skończą tę grę pozorów i się rozstaną. Chcą zakończyć „związek, który bardziej przypomina biznes niż małżeństwo”, ponieważ wygasła między nimi namiętność i nawet w nowej willi, którą kupili, zajmują osobne sypialnie.

 

Od czasu, kiedy David Beckham zakończył karierę sportową cztery lata temu, zmianie uległ tryb życia całej rodziny. Były piłkarz spędza dużo czasu w domu, jedynie czasami podróżuje lub bierze udział w realizacji kontraktów reklamowych. Z kolei Victoria jest aktywna zawodowo bardziej niż kiedykolwiek – codziennie wychodzi do biura i spędza w nim długie godziny. W tego powodu oboje uzgodnili, że to tata będzie zawoził i odbierał dzieci ze szkoły, a później pomagał w nauce. Od dawna układ ten działa bez zarzutu, ale rodzina spędza ze sobą mało czasu. Tabloid podaje, że między małżonkami nie doszło do konfliktu, lecz po prostu ich drogi się rozeszły.

 

Mimo to „OK!” nie wyjawia skąd wie o rozwodzie, a jego źródła wydają się mało wiarygodne. Fani nie chcą im wierzyć. Plotki o rozstaniu pary pojawiały się dotąd wielokrotnie. Gdyby rzeczywiście doszło do rozwodu Beckhamowie musieliby podzielić wspólny majątek szacowany na miliard dolarów. Problemem byłoby także rozdzielenie opieki nad dziećmi. Do tej pory takie informacje okazywały się nie prawdziwe. Jak będzie tym razem?

 

Victoria i David Beckham 2015
Fot. Getty Images

 

Zobacz także: Są tak samo popularne jak ich mężczyźni. Które WAGs mają najwięcej fanów na Instagramie?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.