Królowa Elżbieta, książę Harry, błagalny list
Fot. Matthew Lloyd/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Królowa Elżbieta II napisała do Harry'ego list w błagalnym tonie: „Zanim będzie za późno…”

Monarchini ma rozdarte serce

Rafał Kowalski 1 lutego 2022 08:00
Królowa Elżbieta, książę Harry, błagalny list
Fot. Matthew Lloyd/Getty Images

Nie da się ukryć, że wśród ulubionych wnuków królowej Wielkiej Brytanii książę Harry zajmuje wysokie miejsce. Mimo różnych wybryków niepokornego syna Diany i Karola, Elżbieta II zdaje się wybaczać mu wiele. Jak każda babcia monarchini nie radzi sobie jednak z tęsknotą. Dlatego napisała do Harry’ego emocjonalny list, w którym poprosiła o kilka rzeczy.

Królowa Elżbieta II błaga Harry’ego o spotkanie

Niewiele czasu dzieli nas od uroczystości Platynowego Jubileuszu królowej Wielkiej Brytanii. W 2022 mija 70 lat, odkąd Elżbieta II zasiadła na tronie. Wiekowa monarchini chciałaby, by obchody jej święta przebiegły perfekcyjnie i z udziałem wszystkich bliskich.

To może być jednak trudne, ponieważ jej wnuk od kilkunastu miesięcy mieszka z żoną i dziećmi w Ameryce. Dodatkowo jest on według zagranicznych mediów skonfliktowany z niektórymi członkami rodziny, dlatego niechętnie odwiedza Wielką Brytanię. Jego młodsze dziecko – córka Lilibeth - nigdy nie poznała jeszcze prababci!

Czytaj też: Jest przełom w relacjach księcia Harry’ego z ojcem?!

Dlatego też postanowiła ona napisać do Harry’ego list. Zaznaczyła w nim, że mocno tęskni i liczy na spotkanie w Londynie. Ma też nadzieję, że pozna prawnuczkę. Elżbieta II dodała nawet mocne zdanie o tym, że nie ma za wiele czasu na czekanie na wspomniane odwiedziny… „Królowa zakończyła swoją korespondencję szczerym błaganiem o powrót do domu – i przyprowadzenie dzieci. (...) Archie ma już prawie trzy lata i nigdy nie spotkała Lilibet, która nosi jej imię. Królowa była bardzo rzeczowa w kwestii swoich zaawansowanych lat i powiedziała Harry'emu, że chce zobaczyć te dzieci, zanim będzie za późno”, czytamy w Women’s Day.

Królowa Elżbieta, książę Harry, błagalny list
Fot. Julian Simmonds - WPA Pool / Getty Images

Elżbieta II ma dość konfliktów w rodzinie

Ostatnie miesiące przyniosły brytyjskiej rodzinie królewskiej więcej złego, niż dobrego PRu. Światowe media skupiają się na złych relacjach kilku członków rodziny i tym, że nie widać szansy na szybkie poprawienie tej sytuacji.

To nie pozwala spokojnie spać królowej. „To ogromnie ważny rok dla Jej Królewskiej Mości w obliczu zbliżającego się Platynowego Jubileuszu. Jest zmęczona czekaniem, aż wszyscy posprzątają bałagan, którego narobili i osobiście interweniuje we wszystkich sprawach. Ciężko pracowała na tę uroczystość i nie pozwala, by ani jeden członek rodziny ją zrujnował”, podało Women’s Day.

Czy list coś zmieni? 

Czytaj też: Wielka Brytania. Książę Harry naraził się Kate! „Czuje się całkowicie zdradzona”

Królowa Elżbieta, książę Harry, błagalny list
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.