O NIEJ JEST GŁOŚNO

Nosi rozmiar 44 i właśnie wystąpiła w sesji kostiumów kąpielowych!

Hunter McGrady to kolejna modelka XXL, która podbija świat mody!

Olga Figaszewska 30 maja 2018 20:44

Modelki XXL stają się nieodłącznym elementem do świata mody! Czy to oznacza koniec ery rozmiaru zero? Na pewno, coraz częściej odchodzi się od kultu wyidealizowanego kobiecego ciała bez nadprogramowych kilogramów czy niedoskonałości. Modelki plus size nie mają kompleksów, pomagają zwykłym kobietom pokochać i  zaakceptować siebie. Przekonajcie się same! Zobaczcie Hunter McGrady w kostiumach kąpielowych firmy Playful Promises! Piękna, prawda?

Kostiumy kąpielowe dla kobiet XXL

Branża modowa coraz częściej podkreśla, że tworzy dla wszystkich kobiet, niezależnie od tego, jaki rozmiar noszą. Tak też postąpiła firma Playful Promises. Ich nową linię kostiumów kąpielowych zaprezentowała  modelka plus size, Hunter McGrady. Bikini i stroje jednoczęściowe tej marki są dostępne w rozmiarach od 14 do 20!

Sama Hunter wzywa do jeszcze większej otwartości. „Potrzebujemy akceptacji wszystkich rozmiarów i różnic. Jeśli nie będziemy o tym mówić, nic się nie zmieni'', mówiła modelka serwisowi DailyMail. 25-latka sama nosi rozmiar 16 (rozmiar europejski 44-46). Jeśli chodzi o budowanie pewnością siebie, Hunter jest fanką pozytywnych afirmacji:

„Każdego dnia mówię sobie rzeczy w lustrze: Jesteś piękna, Jesteś godnym człowiekiem. To naprawdę pomaga. Moc umysłu jest niesamowita, a rzeczy zmieniają się, kiedy mówimy o nich na głos. Wszyscy jesteśmy godni czuć się piękni i pewni siebie”.

25-latka przeszła już do historii jako największa kobieta, która kiedykolwiek pojawiła się w na łamach Sports Illustrated. Od tego czasu głośno wypowiada swoje zdanie na temat kobiecego piękna. Wielokrotnie podkreślała, że w swoim ciele czuje się szczęśliwsza, lepsza i zdrowsza niż wtedy, gdy była szczupła.

Zobacz Hunter w kostiumach!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.